BDlot DVD Clone Ultimate za darmo

Dodał: admin luty - 12 - 2012

Właściciel marki BDlot (prawdopodobnie Digiarty Software ;) dawno już nie przeprowadzał, żadnej akcji rozdawniczej. Dziś pojawiła się jednak kolejna promocja narzędzia do tworzenia idealnych kopii płyt DVD. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot DVD Clone Ultimate. Standardowa cena tego produktu w dalszym ciągu wynosi 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna w dniach 12-14 lutego.

 

Producent oprogramowania dystrybuowanego pod marką BDlot nie ustaje w swoich staraniach, by jego produkty trafiły do jak najszerszego grona użytkowników. W skutek tego mamy do czynienia już jedną z wielu kolejnych promocji oprogramowania BDlot DVD Clone Ultimate. Tym razem do akcji rozdawniczej rzucono aplikację w wersji 3.1.2.

BDlot DVD Clone Ultimate pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. BDlot DVD Clone Ultimate daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

BDlot DVD Clone Ultimate podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Jak zdobyć BDlot DVD Clone Ultimate za darmo?

Wystarczy wejść na stronę organizatora promocji i po prostu kliknąć w przycisk Download, by pobrać plik instalacyjny programu. Na stronie znajdziemy także klucz licencyjny, którego musimy użyć do poprawnej aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.