GOTD: Photoupz za darmo

Dodał: admin grudzień - 1 - 2011

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali dziś dla nas promocję organizowaną wspólnie z firmą Smartopic i pozwalającą na zdobycie narzędzia do łatwego i szybkiego poprawiania zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Photoupz. Narzędzie to możemy obecnie nabyć za pośrednictwem sklepu producenta po standardowej cenie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 2 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Photoupz jest bardzo prostym w obsłudze narzędziem do szybkiego poprawiania zdjęć.  Jak twierdzi sam producent, aplikacja ta jest w stanie magicznie usunąć niechciane elementy ze zdjęć: logotypy, zmarszczki czy przebarwienia, zbędne postacie czy innego typu elementy. Dzięki przyjaznemu interfejsowi wykonanie tych czynności nie powinno sprawić większych trudności.

Oprócz tego w Photoupz znajdziemy również zestaw narzędzi z pomocą których, wyostrzymy niewyraźne zdjęcia, pozbędziemy się niechcianych szumów i artefaktów na obrazkach zapisanych w formacie JPEG, a także dostroimy jasność poprawiając w ten sposób niedoświetlone lub prześwietlone zdjęcia. Producent zapewnia, że Photoupz został wyposażony w zaawansowane algorytmy, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć zadowalające efekty korekty.

Photoupz został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.51 MB.

Jak zdobyć Photoupz za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.