GOTD: Handy Start Menu Pro 1.33 za darmo

Dodał: admin listopad - 15 - 2011

W dzisiejszej odsłonie serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day czeka na nas narzędzie firmy ChemTable, skierowane do osób chcących zapanować nad dużą ilością skrótów w menu start. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Handy Start Menu Pro w wersji 1.33. Producent wskazuje, że narzędzie to jest standardowo oferowane w ceni 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 16 listopada, do godz. 9:00 rano.

Handy Start Menu Pro 1.33 to program, który powinien zainteresować wszystkich użytkowników systemów Windows, posiadających mnóstwo zainstalowanych na pokładzie swojego komputera aplikacji. Nieodłącznym elementem każdego nowego programu jest bowiem odpowiedni wpis w menu start. Przy większej ilości tych wpisów nawigowanie po menu i szukanie interesującej nas pozycji może zająć sporo czasu.

Problem ten rozwiązuje właśnie Handy Start Menu Pro 1.33 oferując grupowania aplikacji w listy oparte na kategorii produktu (np. muzyka i wideo, gry, narzędzia, internet, itd.). Twórcy tego narzędzia wychodzą z założenia, że szukanie konkretnego programu w tego typu tematycznych grupach jest po prostu dużo szybsze. Producent zapewnia, że przydzielanie aplikacji do konkretnych kategorii odbywa się automatycznie. W Handy Start Menu Pro 1.33 znalazła się również opcja szybkiego uruchamiania programów za pomocą jednego kliknięcia i bez potrzeby wchodzenia w podfoldery menu start dotyczące danego produktu.

Według zapewnień producenta Handy Start Menu Pro 1.33 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.71 MB.

Jak zdobyć Handy Start Menu Pro 1.33 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.