GOTD: Photo Flash Maker 5.40 za darmo

Dodał: admin listopad - 26 - 2011

Na sobotę administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali nam promocję oprogramowania firmy Anvsoft, dzięki któremu możemy łatwo przekształcić cyfrowe fotografie w multimedialny pokaz slajdów wykonany przy użyciu technologii Flash. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Photo Flash Maker w wersji 5.40. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 27 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Photo Flash Maker 5.40 to narzędzie, dzięki któremu przygotujemy wzbudzające zachwyt pokazy slajdów wykonane przy użyciu technologii flash, z naszymi fotografiami w roli głównej. Gotowy pokaz możemy obejrzeć na własnym komputerze, nagrać go na płytce CD/DVD, zapisać go w postaci internetowej galerii składającej się z dynamicznych plików SWF + HTML + XML, albo po prostu przesłać pokaz do darmowego serwisu z galeriami Go2Album i wówczas podzielić się nim z bliskimi, np. za pomocą serwisów Facebook, MySpace, Blogger, Friendster i wielu innych.

Główne cechy produktu Photo Flash Maker 5.40:

  • Tworzenie pokazów slajdów w zaledwie kilka chwil poprzez proste użycie techniki „przeciągnij i upuść”.
  • Ponad 300 profesjonalnych szablonów oraz ponad 60 stylowych efektów przejść do wyboru
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs programu
  • Wiele opcji do wyboru podczas tworzenia pokazu
  • Możliwość dynamicznego dostosowywania pokazu do naszych potrzeb
  • Możliwość publikowania pokazu slajdów

Według zapewnień producenta, Photo Flash Maker 5.40 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27.0 MB.

Jak zdobyć Photo Flash Maker 5.40 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.