GOTD: Easy Photo Sorter za darmo

Dodał: admin październik - 16 - 2010

easy-photo-sorter W dzisiejszej promocji giveawayoftheday.com do wzięcia oprogramowanie wspomagające porządkowanie plików. Konkretnie chodzi tu o narzędzie, które automatycznie posortuje wybrane zdjęcia według wcześniej zadanego klucza. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Easy Photo Sorter. Program został wyceniony przez producenta na 23,50$. Narzędzie posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jak zwykle promocja potrwa tylko do jutra, 17 października do godz. 9:00 rano.

Easy Photo Sorter to aplikacja, która w automatycznie posortuje wybrane zdjęcia w kolejności chronologicznej. Program posiada 12 różnych typów sortowania pozwalających na poukładanie zdjęć w żądany sposób i zaoszczędzenie mnóstwa czasu. W rezultacie zyskujemy szybki dostęp do wszystkich ważnych zdjęć. East Photo Sorter to nie tylko proste sortowanie zdjęć. Program dodaje również datę, godzinę, model aparatu, rozdzielczość indywidualnie zdefiniowanych tekst.

Praca z programem sprowadza się do 3 prostych kroków:

  1. wybierz foldery ze zdjęciami do sortowania
  2. wybierz opcje sortowania i zmiany nazwy
  3. wybierz folder wyjściowy

Jak zdobyć Easy Photo Sorter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=15941 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.