GOTD: PlayClaw 2.1.0 za darmo

Dodał: admin grudzień - 8 - 2011

W serwisie Giveaway of the Day możemy dziś znaleźć promocję oprogramowania stworzonego przez firmę Sytexis Software, a służącego do przechwytywania oraz nagrywania obrazu i dźwięku z komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PlayClaw w wersji 2.1.0. Jest to wersja pochodząca sprzed zaledwie kilku dni, która standardowo jest oferowana w cenie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 9 grudnia, do godz. 9:00 rano.

PlayClaw 2.1.0 to oprogramowanie z kategorii narzędzi do przechwytywania i nagrywania obrazu z ekranu komputera. Podczas gdy inni producenci tego typu programów, przedstawiają je przede wszystkim jako produkty do tworzenia prezentacji i materiałów szkoleniowych, to firma Sytexis Software skupia się przede wszystkim do graczy, chcących uwiecznić swoje osiągnięciach w konkretnych grach. W związku z tym PlayClaw 2.1.0 jest reklamowany jako świetne rozwiązanie do przechwytywania i nagrywania obrazu z gier.

Producent wskazuje, że większość dostępnych na rynku produktów potrafi podczas przechwytywania obrazu skutecznie spowolnić komputer i uniemożliwić normalną rozgrywkę. W przeciwieństwie do nich, PlayClaw 2.1.0 został napisany w ten sposób, by współpracować z zasobożernymi grami i nie wpływać na utratę wydajności. Dodatkowo aplikacja posiada pełną obsługę procesorów wielordzeniowych, tak by efektywnie wykorzystywać dostępne zasoby.

PlayClaw 2.1.0 potrafi nagrywać obraz z gier bazujących na bibliotekach OpenGL, DirectX 8,9,10 oraz 11, dzięki czemu według zapewnień autorów, nie ma problemów z przechwytywaniem obrazu ze wszystkich współczesnych produkcji. W programie znalazło się również wsparcie dla aplikacji Ventrilo oraz Teamspeak.

PlayClaw 2.1.0 powinien działać poprawnie na komputerach wyposażonych w system Microsoft Windows XP / 2003 / Vista / 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.6 MB.

Jak zdobyć PlayClaw 2.1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.