GOTD: TagTuner za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2011

W serwisie Giveaway of the Day czeka na nas dziś promocja przygotowana wspólnie z firmą TagTuner i pozwalająca na zdobycie oprogramowania służącego do łatwego tagowania plików dźwiękowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TagTuner. Dzięki hojnej ręce producenta mamy szansę zaoszczędzić równowartość 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko do jutra – 26 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

TagTuner to narzędzie stworzone z myślą o osobach będących posiadaczami pokaźnych kolekcji plików muzycznych. Aplikacja umożliwia organizowanie i tagowanie plików dźwiękowych w wielu różnych formatach, dzięki czemu nasza kolekcja zawsze będzie uporządkowana. Jak deklaruje producent, TagTuner sprawdzi się przy każdej wielkości zbiorach muzycznych, dostarczając ujednolicony interfejs pozwalający na edycję ponad 20 najczęściej używanych tagów, w tym również informacje dotyczące okładki oraz tekstów piosenek.

Najważniejsze funkcje programu TagTuner:

  • Możliwość szybkiego cofania wprowadzonych zmian, bez konieczności ponownego wpisywania potrzebnych danych.
  • Automatyzacja procesu edycji tagów. Zamiast ręcznego edytowania tagów poszczególnych utworów możemy zdecydować się na stworzenie reguł, które posłużą do automatycznego wprowadzania danych do wielu plików. Producent ponadto zapewnia, że tworzenie zautomatyzowanych reguł nie jest trudne i nie wymaga od nas posiadania dyplomu z zakresu wyższej matematyki ;)
  • Edycja oceny treści w plikach audio i wideo dla urządzeń Apple

TagTuner powinien w pełni współpracować z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows NT/ XP/ 2000/ Vista/Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.61 MB.

Jak zdobyć TagTuner za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.