SnowFox DVD & Video to iPhone Converter za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2011

Ze swoją szybką promocją związaną z obchodzonym w Stanach Zjednoczonych Świętem Dziękczynienia przygotowała również firma SnowFox. Do wzięcia jest tutaj narzędzie do rippowania i konwersji plików wideo dla urządzeń Apple iPhone. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SnowFox DVD & Video to iPhone Converter. Standardowa cena tego produktu to 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest niewiele, bo zaledwie 24 godziny.

 

SnowFox DVD & Video to iPhone Converter to prosty w użyciu i funkcjonalny produkt składający się z dwóch narzędzi: aplikacji do rippowania filmów z płyt DVD oraz narzędzia do konwersji plików wideo do standardu obsługiwanego przez telefon iPhone. Z pomocą tego produktu możemy więc szybko i łatwo przetworzyć niemal każdy typ materiału wideo, tak by móc go bez przeszkód oglądać na naszym telefonie.

Producent deklaruje, że SnowFox DVD & Video to iPhone Converter jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi modelami urządzenia iPhone, w szczególności iPhone, iPhone 3G, iPhone 4, iPhone 4S. Aplikacja pozwala na konwersję materiału filmowego do formatu MP4 oraz plików audio do formatów MP3 iM4A . W programie nie mogło również zabraknąć wsparcia dla konwersji filmów w standardzie HD, omijania zabezpieczeń stosowanych przez producentów płyt DVD, wyodrębniania samej ścieżki dźwiękowej z filmów, a także możliwości tworzenia dzwonków z plików audio.

SnowFox DVD & Video to iPhone Converter współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000. Producent zaleca używanie produktu na komputerze wyposażonym co najmniej w procesor 1GHz oraz 256 MB pamięci RAM.

Jak zdobyć SnowFox DVD & Video to iPhone Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną przez producenta stronę promocji i w odpowiednie pole wpisać swój adres e-mail, na który zostanie przesłany klucz licencyjny. Na stronie znalazł się również odnośnik umożliwiający pobranie pliku instalacyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.