Wondershare iPhone Ringtone Maker za darmo

Dodał: admin grudzień - 18 - 2011

Serwis PC Praxis w swoim adwentowym kalendarzu przygotował na dziś kolejny produkt pochodzący od niemieckiej firmy Wondershare. Tym razem aplikacja jest skierowana do posiadaczy telefonów iPhone, chcących stworzyć własne dzwonki. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare iPhone Ringtone Maker. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Zgodnie z opisem opublikowanym na stronie producenta, Wondershare iPhone Ringtone Maker to idealne narzędzie przeznaczone do tworzenia indywidualnych dzwonków dla urządzenia iPhone z materiału źródłowego w postaci plików audio lub klipów wideo. Producent zapewnia, że aplikacja w pełni w współpracuje z telefonami iPhone\iPhone 3GS, pozwalając bardzo łatwo zindywidualizować dzwonki telefonu.

Poza tym krótkim i lakonicznym opisem na stronie producenta znalazła się inna, bardzo ciekawa informacja. Okazuje się, że firma Wondershare zaprzestała praca nad programem Wondershare iPhone Ringtone Maker, a klientom zainteresowanym narzędziem o tego typu funkcjonalności proponuje Wondershare Video Converter Platinum. Jak widać więc firma Wondershare nie stanęła tym razem na wysokości zadania i zaoferowała całkowicie przestarzały produkt, mimo iż dosyć często przecież rozdaje inne swojego produkty we względnie nowych wersjach.

Wondershare iPhone Ringtone Maker został przeznaczony do współpracy z komputerami w wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 7/NT4/2000/2003/XP/Vista.

Jak zdobyć Wondershare iPhone Ringtone Maker?

Cała procedura zdobycia programu jest banalnie prosta. Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skopiować opublikowany tam promocyjny kod aktywacyjny. Następnie przy użyciu zamieszczonego odsyłacza możemy dokonać rejestracji na stronach Wondershare. Ponadto w witrynie organizatora znajdziemy odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.