Abelssoft PC Fresh za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2011

W serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day dziś, dzięki promocji organizowanej z dobrze nam już znaną niemiecką firmą Abelssoft, szansa na zdobycie kolejnego narzędzia do optymalizacji i przyśpieszania pracy komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PC Fresh. Produkt ten można nabyć w sklepie internetowym producenta, w standardowej cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 24 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Jak widać, rynek oprogramowania do optymalizacji i przyśpieszania systemów z rodziny Windows nie jest jeszcze na tyle nasycony i ciasny, by nie znalazło się tam miejsce na kolejny produkt tego typu. Abelssoft PC Fresh to dosyć świeży produkt, który pomoże zoptymalizować ustawienia systemowe oraz przeprowadzić czynności konserwacyjne mające na celu widoczny wzrost wydajności i szybkości działania komputera.

Najważniejsze cechy produktu Abelssoft PC Fresh:

  • Optymalizacja wydajności i szybkości działania komputera.
  • Dostosowywanie wyglądu systemu.
  • Możliwość zmiany wielu ukrytych ustawień systemowych.
  • Optymalizacja dysków.
  • Przyśpieszanie działania programów dzięki użyciu funkcji turbo.
  • Możliwość przeglądania informacji o naszym systemie operacyjnym.

Abelssoft PC Fresh został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows Windows XP, Vista, 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 19.9 MB.

Jak zdobyć Abelssoft PC Fresh za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “Abelssoft PC Fresh za darmo”

  1. ard pisze:

    Cenię sobie produkty firmy Abelssof.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.