Alcohol Audio 180% za darmo

Dodał: admin grudzień - 2 - 2011

Z kolei w adwentowym kalendarzu innego niemieckiego czasopisma – Chip, możemy znaleźć dziś promocję rozbudowanego oprogramowania, służącego do rippowania, nagrywania i edycji plików dźwiękowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja produktu Audio 180% w wersji 7.5. Standardowo produkt ten możemy nabyć w cenie 15 euro. Aplikacja posiada na pewno interfejs w niemieckiej wersji językowej, ale niestety nie wiem czy znajdziemy tam również wersję angielską.

 

Przedmiotem dzisiejszej promocji na stronach Chipa jest dosyć dziwna aplikacja. W prawdzie sam Chip nie nazywa jej Alcoholem, ale w sieci większość opisów tego produktu zaopatrzona jest tym dodatkowym oznaczeniem. Co ciekawe aplikacji próżno szukać w oficjalnym serwisie producenta, korzystając z Google możemy za to bez problemów znaleźć ją na wszelkiej maści warezach i serwisach z pirackim oprogramowaniem.

Czym jest Alcohol Audio 180%? Według opisów znalezionych w internecie, jest to dosyć rozbudowany zestaw narzędzi przeznaczonych do tworzenia i edycji plików dźwiękowych. W skład Audio 180% wchodzi 9 modułów:

  • AUDIO STREAMER – służący do łatwego nagrywania audycji i piosenek z internetowych rozgłośni radiowych
  • AUDIO RECORDER  – jak sama nazwa wskazuje, pozwala na nagrywanie strumienia audio i zapisywaniu go w formie plików MP3, z zachowaniem najwyższej jakości dźwięku
  • Audio CD Ripper – ten moduł pozwoli nam zgrać ścieżki dźwiękowe z płyt audio CD i przetworzyć je do postaci plików muzycznych w formatach MP3, WMA, OGG Vorbis oraz WAV
  • SOUND EDITOR  – prosty moduł edycyjny, dzięki któremu możemy poprawić stworzone przez nas pliki MP3, tak by brzmiały jeszcze lepiej.
  • AUDIO CD BURNER – moduł dający możliwość nagrywania naszych plików audio na płytach audio CD, które można odtworzyć w każdym czytniku płyt CD. APlikacja obsługuje następujące formaty źródłowe: MP3, OGG Vorbis, WMA, WAV.
  • MP3 CD BURNER  – to narzędzi z kolei pozwala zapisać pliki MP3 na płytach w formatach MP3-CD lub MP3-DVD. Aplikacja obsługuje również zapis na nośnikach dwuwarstwowych
  • Audio converter – jak sama nazwa wskazuje, pozwala na konwersję plików audio w popularnych formatach zapisu
  • iPOD UPDATER – przydatny dla posiadaczy urządzeń firmy Apple, chcących przetransferować swoje pliki muzyczne
  • AUDIO PLAYER – prosty odtwarzacz płyt dźwiękowych i plików audio

Jak zdobyć Alcohol Audio 180% za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.