CDRWIN 9 Basic jeszcze raz za darmo

Dodał: admin grudzień - 15 - 2011

Przy ostatniej promocji dotyczącej oprogramowania do nagrywania płyt od firmy Engelmann Media pisałem, że jest to pewnie ostatnia szansa przed świętami na zdobycie tego produktu. Okazuje się jednak, że nadarza się właśnie kolejna okazja. Przedmiotem promocji jest ponownie legalna i darmowa pełna wersja programu CDRWIN w wersji 9 Basic. Koszt zakupu tego produktu w internetowym sklepie producenta to 20 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie producenta.

CDRWin 9 Basic dzięki swojej długoletniej obecności na rynku oprogramowania do kopiowania płyt CD zdążył się dorobić miana prawdziwej legendy. Jest to bowiem jeden z najstarszych programów tego typu. Choć w dzisiejszych czasach jego sława nieco przebrzmiała to jednak ciągle jest to produkt całkiem popularny i posiada dosyć spore grono wiernych użytkowników.

Co takiego jest w tym produkcie? Jak chwali się producnet CDRWin 9 Basic to niewielka waga programu, prosty i czytelny interfejs użytkownika oraz bardzo duże możliwości, co sprawia że jest on często wybieranym narzędziem przez bardziej zaawansowanych użytkowników.

Główne możliwości standardowej wersji programu CDRWIN 9 Basic:

  • bezpośrednie kopiowanie płyt CD/DVD z danymi, grami oraz muzyką
  • tworzenie i wypalanie obrazów ISO, BIN, XMD oraz plików CUE
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Orange Book, a także płyt DVD oraz Blu-Ray
  • mastering płyt zgodny z ISO9660, włączając w to obsługę długich nazw plików (Joliet)
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Red Book
  • Wsparcie dla nagrywania Disc at Once, Track at Once oraz Session at Once
  • rippowanie muzycznych płyt CD do MP3/WMA oraz WAV
  • oraz wiele innych…

Powyższa lista funkcji dotyczy standardowej wersji programu CDRWIN 9 Basic. Oferowany w tej promocji produkt został oznaczony dodatkiem Basic, oznacza to więc, że jest to wersja   o mniejszej funkcjonalności niż program obecny na sklepowych półkach. Czym konkretnie różnią się oba te produkty? O sprawdzenie różnic pokusił się ostatnio jeden z czytelników. Jak wskazuje, program posiada 2 nieaktywne funkcje: Tools(Erase disc, Finalize disc, Disc info, Sector Viever) oraz Video(Record a Video_TS, Folder to DVD). Dzięki Stanisław za informacje!

Według zapewnień producenta, aplikacja bez problemu będzie działać na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 21.5 MB.

Jak zdobyć CDRWIN 9 Basic za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i za pomocą opublikowanego tam odsyłacza Download pobrać plik instalacyjny produktu. Podczas instalacji program umożliwi nam uzyskanie bezpłatnego klucza licencyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.