CDRWIN 9 Basic za darmo

Dodał: admin grudzień - 3 - 2011

Rozpoczynamy kolejny przegląd nowych promocji adwentowych. Na początek zajarzymy do kalendarza niemieckiego czasopisma PC Welt, gdzie dzięki uprzejmości firmy Engelmann Media do wzięcia jest legendarne i niegdyś popularne narzędzie do nagrywania płyt. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CDRWIN 9 Basic. Standardowo produkt ten możemy nabyć po cenie 20 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

CDRWin 9 Basic dzięki swojej długoletniej obecności na rynku oprogramowania do kopiowania płyt CD zdążył się dorobić miana prawdziwej legendy. Jest to bowiem jeden z najstarszych programów tego typu. Choć w dzisiejszych czasach jego sława nieco przebrzmiała to jednak ciągle jest to produkt całkiem popularny i posiada dosyć spore grono wiernych użytkowników. Co takiego jest w tym produkcie? Jak chwali się producnet CDRWin 9 Basic to niewielka waga programu, prosty i czytelny interfejs użytkownika oraz bardzo duże możliwości, co sprawia że jest on często wybieranym narzędziem przez bardziej zaawansowanych użytkowników.

Główne możliwości standardowej wersji programu CDRWIN 9 Basic:

  • bezpośrednie kopiowanie płyt CD/DVD z danymi, grami oraz muzyką
  • tworzenie i wypalanie obrazów ISO, BIN, XMD oraz plików CUE
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Orange Book, a także płyt DVD oraz Blu-Ray
  • mastering płyt zgodny z ISO9660, włączając w to obsługę długich nazw plików (Joliet)
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Red Book
  • Wsparcie dla nagrywania Disc at Once, Track at Once oraz Session at Once
  • rippowanie muzycznych płyt CD do MP3/WMA oraz WAV
  • oraz wiele innych…

Powyższa lista funkcji dotyczy standardowej wersji programu CDRWIN 9 Basic. Oferowany w tej promocji produkt został oznaczony dodatkiem Basic i jak wskazuje na stronie promocji serwis Tipradar posiada on mniejszą funkcjonalność względem sklepowej wersji. Czym konkretnie różnią się oba te produkty? Na to pytane ciężko odpowiedzieć ponieważ na stronie promocji oraz w serwisie producenta brakuje jakichkolwiek informacji na ten temat.

Według zapewnień producenta, aplikacja bez problemu będzie działać na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 21.5 MB.

Jak zdobyć CDRWIN 9 Basic za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę PC Welt i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum gratis Geschenk.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.