GOTD: Your Uninstaller 7.4 za darmo

Dodał: admin listopad - 21 - 2011

Na początek nowego listopadowego tygodnia, właściciele serwisu Giveaway of the Day mają dla nas promocję oprogramowania firmy URSoft, stanowiącego zamiennik dla wbudowanego w system appletu Dodaj/Usuń Programy. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Your Uninstaller w wersji 7.4. Standardowa cena tego produktu wynosi w chwili obecnej ok. 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko do jutra – 22 listopada, do godz. 9:00 rano.

Your Uninstaller 7.4 to rozwiązanie dla osób poszukujących narzędzia o większych możliwościach niż standardowy moduł systemu Windows i potrafiącego całkowicie usunąć dany program z komputera, bez pozostawiania jakichkolwiek zbędnych plików. Jak chwali się producent, Your Uninstaller 7.4, w przeciwieństwie do appletu Dodaj/Usuń programy, kompletnie usuwa konkretną aplikację, a także wszystkie inne zbędne dane do niej należące, które pomijają standardowe deinstalatory.

Główne cechy produktu Your Uninstaller 7.4:

 • Kompletne odinstalowywanie konkretnych aplikacji, włącznie z tymi, które uległy uszkodzeniu
 • Naprawa nieprawidłowych deinstalacji za pomocą jednego kliknięcia
  W „dodaj/usuń programy” znajdują się czasem uszkodzone aplikację, których nie da się usunąć. Your Uninstaller 7.4 potrafi rozwiązać ten problem
 • Pełne skanowanie systemu po odinstalowaniu programu w celu jego kompletnego usunięcia
  aplikacja skanuje komputer w poszukiwaniu zbędnych artefaktów i innych plików-śmieci należących do odinstalowywanego programu.
 • Wymuszone usuwanie programu
  Your Uninstaller 7.4 potrafi poradzić sobie również ze starymi lub źle napisanymi aplikacjami, które bardzo ciężko w normalny sposób usunąć z systemu.
 • Możliwość zachowania systemu w czystości przy pomocy wbudowanych narzędzi
  Your Uninstaller został wyposażony w moduły do zarządzania aplikacjami autostartu, czyszczenia zbędnych plików z dysków oraz śladów pozostawionych po surfowaniu w Internecie, a także w moduł du zarządzania menu start.
 • Prosty w obsłudze interfejs użytkownika
 • Kompatybilny z systemami Windows Vista oraz Windows 7 ( w wersjach 32- oraz 64-bitowych).

Your Uninstaller 7.4 powinien działać poprawnie na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.52 MB.

Jak zdobyć Your Uninstaller 7.4 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Your Uninstaller 7.4 za darmo”

 1. adam pisze:

  program pobrałem,zainstalowałem i postanowiłem przetestować.opcja-ustawienia i na początek czyszczenie systemu.zazwyczaj korzystam ccleaner i secure erasure.program skanował ok. 7 min.,wyświetlił prawie 2300 !!! błednych wpisów,errorów itp.całe rzędy nic mi nie mówiących liter i cyfr.ryzykuję i wciskam clear all ( dysk i tak do formatowania,bo zepsułem wcześniej pocztę windows przenoszeniem folderu i wyskakiwało ciągle dll coś tam error).kasowanie ok.2 min.restart i …….jakież moje zdziwienie.vista już przy starcie przyśpieszyła ,poźniej uruchomiłem z niedowierzania ponownie ( vista od startu do pełnego załadowania —2,43 min !!!,wcześniej prawie 5 min).uszkodzona poczta uruchomiła się jakby nic się wcześniej nie stało.naprawiło dll-elly,z którymi zawsze są problemy.niesamowita rzecz !!!!! wręcz cudo.jest po ang.,ale wszystko proste i zrozumiałe.naprawdę warto wypróbować.

 2. tadeusz242 pisze:

  Ten program jest po Polsku trzeba w ustawieniach zmienić na język Polski.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.