GOTD: Zentimo 1.4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 12 - 2011

Kolejny tydzień promocji w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day zaczyna się od oferty pochodzącej od firmy Crystal Rich i dotyczącej oprogramowania będącego menadżerem wymiennych nośników danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zentimo w wersji 1.4. Akcja rozdawnicza tego producenta pozwoli nam zaoszczędzić równowartość ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać jedynie do jutra – 13 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Zentimo 1.4 to menadżer zewnętrznych nośników danych, który stworzony został po to by oszczędzić czas aktywnego użytkownika nośników USB\SATA\Firewire takich jak pamięci flash, dyski przenośne, karty pamięci i inne.

Producent chwali się, że Zentimo 1.4 to kompleksowe narzędzie pozwalające na zarządzenie swoimi danymi na zewnętrznych nośnikach danych. Program jest m.in. rozszerzoną wersją systemowego modułu „bezpieczne usuwanie sprzętu”, pozwalającego na szybkie demontowanie urządzeń przenośnych z systemu. Narzędzie pozwala także na zarządzania literami napędów, szybkie uruchamianie przenośnych aplikacji zainstalowanych na tych nośnikach, a także automatyczne demontowanie partycji TrueCrypt. Warto również wspomnieć, że Zentimo 1.4 posiada moduł pozwalający na testowanie szybkości dysków i napędów.

Zentimo 1.4 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ 2003/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.11 MB

Jak zdobyć Zentimo 1.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: Zentimo 1.4 za darmo”

 1. Damian pisze:

  dostępna także polska wersja:)

 2. admin pisze:

  Dzięki Damian! Wpis zaktualizowany.

 3. AQ pisze:

  Bardzo fajny programik. Dzięki.

 4. jan pisze:

  miałem zentimo 1,4 z technetblog działał ale po sformatowaniu komputera chcę go ponownie zainstalować ale nie przyjmuje klucza może ktoś wie dlaczego i nazwę użytkownika

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.