Simply Good Pictures za darmo

Dodał: admin grudzień - 16 - 2011

Firma Engelmann Media zamierza najwyraźniej rozdać przed świętami wszystkie swoje produkty ;) W dzisiejszej promocji z kalendarza magazynu Chip eo wzięcia kolejne narzędzie tego producenta służące do automatycznej optymalizacji i poprawiania cyfrowych zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Simply Good Pictures. W chwili obecnej standardowa cena tego produktu wynosi 29$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Jeżeli macie pokaźne zbiory bezładnie zgromadzonych zdjęć z wakacji, imprez czy innych wydarzeń, które czekają aż znajdziecie czas by nieco je poprawić, to ten program jest właśnie dla Was. Simply Good Pictures to narzędzie, które wykona za nas szybką optymalizację poprawiającą jakość i wygląd zdjęć.

Jak zapewnia nas producent, firma Engelmann Media, Simply Good Pictures został wyposażony w zaawansowane algorytmy dogłębnie analizujące każde zdjęcie z osobna i dopasowujące ustawienia optymalizacji, tak by każde zdjęcie prezentowało się jak najlepiej od strony wizualnej. Narzędzie to jest praktycznie całkowitym automatem nie wymagającym interakcji użytkownika. Aplikacja m.in analizuje ludzkie twarze i odpowiednio je optymalizuje, wykrywa błędy ekspozycji, koryguje kolory, rozjaśnia zbyt ciemne obszary zdjęć, poprawia kontrast i nasycenie, wyostrza zdjęcia, itd

Simply Good Pictures obsługuje następujące formaty wejściowe plików: JPG, BMP, TIFF and RAW (.raw, .crw, .orf, .3fr, .nef, .tiff, .raf, .nrw, .dng, .cr2 and .arw). Do działania programu wymagany jest komputer z systemem Windows XP lub Vista, minimum 1 GB pamięci RAM oraz zainstalowanym dodatkiem .NET Framework 3 (automatycznie instalowany w razie potrzeby).

Simply Good Pictures będzie działał prawidłowo pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.5 MB.

Jak zdobyć Simply Good Pictures za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji


1 komentarz to “Simply Good Pictures za darmo”

  1. wojtek pisze:

    wygrzeb-test: Program z kolekcji Engelmann czyli „po co ja to zainstalowalem” Aplikacja jest w stanie zoptymalizowac zdjecie …ale zrobione smieną albo zenitem. kazda fotka baz wzgledu na oswietlenie zrobiona aparatem +5megapix. wyglada lepiej przed niz po optymalizacji… mi to przypomina polownie na jelenia, ktory zaplaci za ten program moze kiedys. HD converter jest jakby kontynuacja kolejnej porazki Engelmann. Plus -szata graficzna, ładne, kolorowe nie praktyczne

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.