Winter 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin grudzień - 6 - 2011

Nie zdążyliście załapać się na niedzielną promocję w serwisie Giveway of the Day? Jeżeli tak, to nic straconego. Pod dzisiejszym okienkiem w kalendarzu PC Praxis możemy znów znaleźć klimatyczny, zimowy wygaszacz ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza Winter 3D Screensaver. Standardowo ów produkt wyceniany jest na 10$ i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Winter 3D Screensaver, według zapewnień firmy Astro Gemini Software, pozwoli poczuć nam poczuć prawdziwy klimat, cichej zimowej nocy. Wygaszacz zabierze nas w bezwietrzną noc do spokojnej zimowej krainy z kilkoma chatkami pokrytymi śniegiem i spokojnie wydobywającym się z kominów dymem. Jak zapewnia producent, dzięki nastrojowej i relaksującej muzyce oraz wysokiej jakości grafice 3D, chociaż na chwilę będziemy mogli uciec od zgiełku codziennego życia.

Najważniejsze cechy produktu Winter 3D Screensaver:

  • W pełni trójwymiarowe środowisko.
  • Realistyczna, barwna grafika.
  • Relaksujący podkład dźwiękowy
  • Prawdziwa zimowa atmosfera, z opadającymi płatkami śniegu, dymem wydobywającym się z kominów oraz falującymi zaspami śnieżnymi
  • cyfrowy zegar
  • licznik klatek na sekundę

Winter 3D Screensaver jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 9x/2000/XP/Vista. Zalecane wymagania sprzętowe: Pentium III lub nowszy; karta graficzna 32 MB ; DirectX 9.0 lub nowszy, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 5.14 MB.

Jak zdobyć Winter 3D Screensaver za darmo?

Będziemy musieli w tym celu odwiedzić odpowiednią podstronę kalendarza adwentowego i kliknąć w odnośnik Download Winter 3D Screensaver, by pobrać plik instalacyjny produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.