Wondershare Photo Collage Studio ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 17 - 2011

Sprawdzenie co kryje się pod dzisiejszym numerem w adwentowym kalendarzu PC Praxis może skutkować lekko konsternacją. Czeka nas bowiem powtórka zeszłotygodniowej oferty aplikacji firmy Wondershare do tworzenia cyfrowych kolaży. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Wondershare Photo Collage Studio. Produkt można nabyć w sklepie producenta w cenie 30$. Aplikacja standardowo posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Jeżeli nie korzystaliście z publikowanej kilka dni temu promocji dotyczącej tego oprogramowania, to przypominam, że wówczas występowały problemy z formularzem rejestracyjnym, do którego odsyłał kalendarz adwentowy. Konkretnie zaś mówiąc, w formularzu brakowało przycisku umożliwiającego zatwierdzenie wprowadzonych danych. Wtedy udało nam się znaleźć rozwiązanie zastępcze, ale producent do końca dnia nie naprawił usterki. Być może właśnie ten fakt zaważył na powtórzeniu promocji.

Jeśli masz w sobie coś z artysty i lubisz przyozdabiać oraz upiększać swoje zdjęcia, to Wondershare Photo Collage Studio jest oprogramowaniem właśnie dla Ciebie!  Program ten służy właśnie do łatwego przygotowywania takich modyfikacji fotografii, które zadziwią innych.

Do używania Wondershare Photo Collage Studio nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza z zakresu grafiki. Producent chcąc maksymalnie ułatwić i przyspieszyć proces tworzenia kolaży przygotował dla nas mnóstwo wbudowanych szablonów. Znajdziemy tu m.in szablony kolaży na Wielkanoc, Dzień Ojca, Dzień Matki, z okazji ukończenia szkoły, ślubu, urodzin, wakacji i wielu innych.

Oprócz podstawowej funkcjonalności jaką jest tworzenie kolaży, Wondershare Photo Collage Studio oferuje nam również możliwość stworzenia wirtualnych kartek z życzeniami, kalendarzy, okładek na płyty CD itd.

Znajdziemy tu także możliwość upiększania zdjęć o ramki, naklejki, pieczątki. Ponadto program posiada moduł pozwalający na zastosowanie różnych filtrów graficznych jak np. postarzanie zdjęcia czy zmiana palety barw na czarno-białą.

Jak zdobyć Wondershare Photo Collage Studio za darmo?

Cała procedura zdobycia programu jest banalnie prosta. Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skopiować opublikowany tam promocyjny kod aktywacyjny. Następnie przy użyciu zamieszczonego odsyłacza możemy dokonać rejestracji na stronach Wondershare. Ponadto w witrynie organizatora znajdziemy odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego.

Strona promocji

Instrukcja zmiany języka na angielski przesłana i przetestowana przez użytkownika Rycho (dzięki!):

Kasujemy plik: Wondershare\Photo Collage Studio\Languages\Deutsch.dat

Żeby osiągnąć pełnię szczęścia i całkowicie zmienić język na angielski ( chodzi o przyciski graficzne w interfejsie), można jeszcze przekopiować i nadpisać zawartość katalogu:

Wondershare\Photo Collage Studio\Res\Language\English\

do katalogu:

Wondershare\Photo Collage Studio\Res\Language\Deutsch\

Wtedy mamy już wszystko po angielsku.
Oczywiście zawsze przed takimi operacjami robimy kopie zapasową zmienianych plików!

Użytkownik lec doprecyzowuje powyższą instrukcję w ten oto sposób:

dodam, by calkowicie dopelnic na wersje angielska mozna w podkatalogu languages plik deutsch.data wylaczyc a english.dat zmienic na deutsch.dat. oczywiscie robiac kopie zapasowe. zmieni sie wowczas menu w prawym gornym narozniku

Dzięki dla obu panów za instrukcję zmiany języka!

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.