Wondershare Photo Collage Studio za darmo

Dodał: admin grudzień - 11 - 2011

Darmowe oprogramowanie znajdziemy dziś również w adwentowym kalendarzu innego niemieckiego serwisu – PC Praxis. Do wzięcia jest tu oprogramowanie firmy Wondershare, do przygotowywania budzących podziw cyfrowych kolaży. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Wondershare Photo Collage Studio. Udział w tej akcji rozdawniczej pozwoli zaoszczędzić równowartość 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Jeśli masz w sobie coś z artysty i lubisz przyozdabiać oraz upiększać swoje zdjęcia, to Wondershare Photo Collage Studio jest oprogramowaniem właśnie dla Ciebie!  Program ten służy właśnie do łatwego przygotowywania takich modyfikacji fotografii, które zadziwią innych.

Do używania Wondershare Photo Collage Studio nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza z zakresu grafiki. Producent chcąc maksymalnie ułatwić i przyspieszyć proces tworzenia kolaży przygotował dla nas mnóstwo wbudowanych szablonów. Znajdziemy tu m.in szablony kolaży na Wielkanoc, Dzień Ojca, Dzień Matki, z okazji ukończenia szkoły, ślubu, urodzin, wakacji i wielu innych.

Oprócz podstawowej funkcjonalności jaką jest tworzenie kolaży, Wondershare Photo Collage Studio oferuje nam również możliwość stworzenia wirtualnych kartek z życzeniami, kalendarzy, okładek na płyty CD itd.

Znajdziemy tu także możliwość upiększania zdjęć o ramki, naklejki, pieczątki. Ponadto program posiada moduł pozwalający na zastosowanie różnych filtrów graficznych jak np. postarzanie zdjęcia czy zmiana palety barw na czarno-białą.

Jak zdobyć Wondershare Photo Collage Studio za darmo?

Cała procedura zdobycia programu jest banalnie prosta. Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skopiować opublikowany tam promocyjny kod aktywacyjny. Następnie przy użyciu zamieszczonego odsyłacza możemy dokonać rejestracji na stronach Wondershare. Ponadto w witrynie organizatora znajdziemy odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego.

Strona promocji


5 komentarzy to “Wondershare Photo Collage Studio za darmo”

 1. rysio pisze:

  A gdzie jest ten odsyłacz na stronie promocji? Nic nie widać! Zrób zrzut ekranowy żeby lepiej to załapać:)

 2. admin pisze:

  No przecież jest przy opisie produktu. Jest tam link do pobrania (Download URL) i do formularza (Aktivierungsseite). Widoczne na pierwszy rzut okiem.

 3. joa13 pisze:

  Na tamtej stronie aktywacyjnej nie ma przycisku submit (czy jakoś tak), więc nie można aktywować tego programu.

  Poza tym on instaluje wsteczną wersję Adobe Flash…

 4. admin pisze:

  UWAGA! ROZWIĄZANIE PROBLEMU!
  Programiści Wondershare ewidentnie popełnili błąd, przez który nie można poprawnie wypełnić formularza. Przejrzałem kod źródłowy strony i znalazłem rozwiązanie. Musicie skopiować i wkleić do przeglądarki poniższy adres zmieniając zawarty w nim e-mail na swój własny. W poniższym przykładzie e-mail na który trafi klucz to skrzynka kontaktowa TechnetBloga. Jeżeli podmienicie adres poprawnie, po przejściu na tak spreparowaną stronę załaduje się strona o treści „Yes’, a na skrzynkę trafi klucz licencyjny ;)

  Adres strony:
  http://www.wondershare.de/serial_number.php?email=[email protected]&serial_number=c99gx-xr6t5-trx4q-vcyk3-ugbq3

 5. Rycho pisze:

  Zmiana języka niemieckiego na angielski!

  Kasujemy plik: Wondershare\Photo Collage Studio\Languages\Deutsch.dat

  Żeby osiągnąć pełnię szczęścia i całkowicie zmienić język na angielski ( chodzi o przyciski graficzne w interfejsie), można jeszcze przekopiować i nadpisać zawartość katalogu:

  Wondershare\Photo Collage Studio\Res\Language\English\

  do katalogu:

  Wondershare\Photo Collage Studio\Res\Language\Deutsch\

  Wtedy mamy już wszystko po angielsku.
  Oczywiście zawsze przed takimi operacjami robimy kopie zapasową zmienianych plików!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.