Zentimo 1.4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 15 - 2011

Po ostatniej promocji przeprowadzanej wspólnie z serwisem Giveaway of the Day, firma Crystal Rich zdecydowała się na samodzielną, świąteczną akcję rozdawniczą swojego menadżera wymiennych nośników danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zentimo w wersji 1.4. Standardowo produkt ten jest oferowany w sklepie producenta w cenie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać do 20 grudnia, czyli zainteresowani mają prawie tydzień na zgarnięcie klucza.

Zentimo 1.4 to menadżer zewnętrznych nośników danych, który stworzony został po to by oszczędzić czas aktywnego użytkownika nośników USB\SATA\Firewire takich jak pamięci flash, dyski przenośne, karty pamięci i inne.

Producent chwali się, że Zentimo 1.4 to kompleksowe narzędzie pozwalające na zarządzenie swoimi danymi na zewnętrznych nośnikach danych. Program jest m.in. rozszerzoną wersją systemowego modułu „bezpieczne usuwanie sprzętu”, pozwalającego na szybkie demontowanie urządzeń przenośnych z systemu. Narzędzie pozwala także na zarządzania literami napędów, szybkie uruchamianie przenośnych aplikacji zainstalowanych na tych nośnikach, a także automatyczne demontowanie partycji TrueCrypt. Warto również wspomnieć, że Zentimo 1.4 posiada moduł pozwalający na testowanie szybkości dysków i napędów.

Zentimo 1.4 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ 2003/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.2 MB

Jak zdobyć Zentimo 1.4 za darmo?

Sposób zdobycia program jest bardzo prosty. Na stronie promocji znajdziemy prosty formularz umożliwiający uzyskanie darmowego klucza licencyjnego, a także odnośnik pozwalający na pobranie pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


1 komentarz to “Zentimo 1.4 za darmo”

  1. Damian pisze:

    Niedawno był ten program, kto wtedy nie skorzystał to polecam bo programik całkiem dobry i po polsku:)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.