ESET Smart Security 5 na 90 dni za darmo

Dodał: admin styczeń - 8 - 2012

Holenderski oddział firmy ESET przygotował akcję marketingową, dzięki której mamy pierwszą w tym roku okazję na zaopatrzenie się w darmową licencję na jeden z lepiej sprzedających się produktów z kategorii oprogramowania zabezpieczającego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa licencja uprawniająca do korzystania z pakietu ESET Smart Security 5 przez 3 miesiące. Klucz możemy z powodzeniem wykorzystać w polskiej wersji językowej. Nie ma również ograniczeń terytorialnych dla uczestników akcji.

 

Eset Smart Security 5 to pakiet zabezpieczający, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania. W skład pakietu wchodzą 4 moduły chroniące system: antiwirus, antispyware, firewall oraz antispam.

Producent programu chwali się, że moduł antywirusowy w połączeniu z modułem antispyware zapewnia ochronę przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi, rootkitami, backdoorami, adware, a także złośliwym oprogramowaniem wykradającym poufne dane. Eset Smart Security 5 został wyposażony również w funkcje sztucznej inteligencji pozwalające na samodzielną ocenę czy uruchomiony przez nas nieznany program stanowi zagrożenie dla systemu.

Pakiet został wyposażony również w prostą w obsłudze zaporę sieciową chroniącą przed atakami hakerów oraz botnetami. Zapora ta działa w trybie automatycznym nie wymagając stałego nadzoru ze strony użytkownika. Mamy tu także możliwość definiowania indywidualnych profili zapory, które pozwolą zapewnić optymalną ochronę w różnych sytuacjach. Eset Smart Security 5 posiada także moduł ochrony antyspamowej.

Jak zdobyć ESET Smart Security 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Strona jest w języku holenderskim, więc konieczne może okazać się skorzystanie np. z usługi Google Translate. Po poprawnym wypełnieniu formularza na naszą skrzynkę w ciągu kilku sekund powinna trafić wiadomość z kluczem licencyjnym.

Strona promocji


3 komentarze to “ESET Smart Security 5 na 90 dni za darmo”

  1. Arek pisze:

    Otrzymany klucz nie aktywuje wersji polskojęzycznej!

  2. Tomek pisze:

    Miałem kiedyś Eset Nod32 i był rewelacyjny szybki cichy skuteczny.Jego praca była dla mnie prawie nie zauważalna gdyż nie zwracał na siebie uwagi a ochronę zapewniał.Ten pakiet to już nie to samo – pojawiają się błędy i zawiechy – długo się odpala i absorbuje sporo uwagi użytkownika.Jest to tylko moja opinia ,można się z nią nie zgodzić – pozdrawiam wszystkich użytkowników tego pakietu i życzę bezproblemowego korzystania.

  3. cypher pisze:

    Dzięki

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.