GOTD: Kingsoft Office Suite Professional 2012 za darmo

Dodał: admin styczeń - 16 - 2012

W serwisie Giveaway of the Day serwowana jest dziś gratka dla miłośników alternatywnych pakietów biurowych. Chiński producent oprogramowania zdecydował się bowiem rozdać płatną odmianę najnowszej wersji swojego pakietu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kingsoft Office Suite w wersji Professional 2012. Standardowa cena produktu wynosi obecnie ok. 70$. Aplikacja wyposażona została w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 17 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Jak pisze sam producent, Kingsoft Office Suite Professional 2012 jest profesjonalnym, a jednocześnie zajmującym względnie niewielką przestrzeń dyskową, pakietem biurowym składającym się z trzech aplikacji: edytora tekstów, arkusza kalkulacyjnego oraz aplikacji do tworzenia prezentacji. W prawdzie taki zestaw raczej nie stanowi konkurencji dla bardziej rozbudowanych wersji produktu od firmy Microsoft, ale może okazać się alternatywą dla mniej wymagających użytkowników.

Główne cechy produktu Kingsoft Office Suite Professional 2012:

 • Niewielki rozmiar pakietu.
 • Zarządzanie plikami za pomocą wielu kart i z obsługą technologii „przeciągnij i upuść”.
 • Konwersja dokumentów Office do formatu PDF.
 • Funkcjonalne narzędzia do formatowania akapitów i tabel.
 • Automatyczne sprawdzanie pisowni.
 • W pełni kompatybilny z formatami pakietu Microsoft Office (97/2000/2003/2007/2010).
 • i wiele innych

Przypominam również, że darmowa odmiana pakietu – Kingsoft Office Suite Free2012 była przedmiotem recenzji na Technetblogu. I chociaż oba te produkty trochę się różnią to zachęcam do zapoznania się z tym wpisem i sprawdzenia jak sprawuje się ten pakiet w polskich realiach. Recenzja Kingsoft Office Suite Free 2012

Kingsoft Office Suite Professional 2012 został przygotowany do działania na systemach Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 84.1 MB.

Jak zdobyć Kingsoft Office Suite Professional 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Kingsoft Office Suite Professional 2012 za darmo”

 1. AQ pisze:

  Zgadzam się z autorem recenzji, że brak możliwości pisania w języku polskim skutecznie zniechęca do użytkowania tego pakietu. Libre Office wygląda skromniej, ale za to nie ma problemów z „ogonkami” i w dodatku nic nie kosztuje.

 2. Aleks pisze:

  Pisać można w języku polskim, wystarczy zainstalować układ klawiatury Mocny akcent który dodaje opcję pisania po polsku w tym programie.
  Info http://programyzadarmo.net.pl/forum/poradniki-tutoriale-f25/jak-zainstalowa-uk-ad-klawiatury-polski-akcent-t6254.html
  Działa wyśmienicie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.