GOTD: Kingsoft Presentation Standard 2012 za darmo

Dodał: admin sierpień - 13 - 2012

Na dobry początek nowego tygodnia w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas kolejna promocja oprogramowania firmy Kingsoft, dzięki której możemy zgarnąć program do tworzenia prezentacji. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kingsoft Presentation Standard 2012. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać do jutra – 14 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Wygląda na to, że firma Kingsoft w regularnych odstępach czasu rozdaje za pośrednictwem serwisu Giveaway of the Day poszczególne składniki swojego najnowszego pakietu biurowego. Po wcześniejszych promocjach gdzie do wzięcia był edytor tekstów oraz arkusz kalkulacyjny, tym razem do wzięcia jest program do tworzenia prezentacji.

Jak chwali się producent, Kingsoft Presentation Standard 2012 to bardzo funkcjonalne narzędzie nie ustępujące innym tego typu produktom dostępnym na rynku. Siłą tego narzędzia jest jego lekkość i dużo niższe zapotrzebowanie na zasoby systemowe niż w porównaniu do innych aplikacji do tworzenia prezentacji. Dzięki temu Kingsoft Presentation Standard 2012 ma być poważnym konkurentem chociażby do najbardziej znanego Microsoft PowerPoint.

Sporym atutem programu ma być również przyjazny i bardzo prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Dla wygody swoich użytkowników firma Kingsoft przygotowała aż dwa typy interfejsu: klasyczny, podobny do tego znanego ze starszych wersji Microsoft Office oraz nowoczesny, który do złudzenia przypomina najnowszy interfejs Microsoftu oparty o tzw. wstążkę.

Program Kingsoft Presentation Standard 2012 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000 / XP / Vista (x32/x64) / 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 61.3 MB.

Jak zdobyć Kingsoft Presentation Standard 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: Kingsoft Presentation Standard 2012 za darmo”

  1. AQ pisze:

    Brak polskiej czcionki tzw. ogonków to tylko jedna z wielu wad, jak dla mnie nie do przyjęcia. Pełny pakiet ma ich znacznie więcej i wiedzą o nich ci którzy próbowali zastąpić choćby okrojoną wersję MS Office starter tym badziewiem.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.