MAGIX Music Maker 17 Silver za darmo

Dodał: admin styczeń - 3 - 2012

Jeszcze przez niecałe 5 godzin można skorzystać z kolejnej szybkiej promocji organizowanej przez serwis DownloadCrew. Do zgarnięcia jest tam oprogramowanie marki MAGIX, przeznaczone do edycji, komponowania i miksowania dźwięków. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magix Music Maker w wersji 17 Silver. Standardowa cena najnowszej wersji tego produktu, oznaczonego jako MX to obecnie 239zł. Promocyjna aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko w dniu dzisiejszym!

Magix Music Maker 17 Silver to prosty w obsłudze program przeznaczony do komponowania, edycji i miksowania dźwięku. Jak deklaruje producent, aplikacja została przygotowana w ten sposób, by mogli z niej skorzystać nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy. Program działa w oparciu o zasadę budowania z klocków, dzięki czemu gotowe dzieło może powstać naprawdę w imponującym czasie i bez potrzeby marnowania czasu na zbędne czynności.

Magix Music Maker 17 Silver został wyposażony w pokaźny zbiór archiwum dźwięków i pętli, dając praktycznie nieograniczone możliwości twórcze. Wystarczy połączyć dostarczone komponenty według własnego pomysłu, by szybko stworzyć dzieło, które zachwyci znajomych i przyjaciół. Aplikacja umożliwia obsługę do 64 ścieżek audio i wideo. Gotowy utwór możemy wyeksportować na płytkę CD, zapisać na dysku w formacie MP3 lub WAV, a także opublikować w Internecie.

Magix Music Maker 17 Silver współpracuje poprawnie z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Uwaga na dosyć pokaźne rozmiary programu: wielkość pliku instalacyjnego produktu to 191 MB.

Jak zdobyć Magix Music Maker 17 Silver za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download, by pobrać plik instalacyjny produktu. Uważajcie na wagę pliku, bo jest on dosyć spory ;)

Strona promocji


3 komentarze to “MAGIX Music Maker 17 Silver za darmo”

  1. Czołem!

    Dziękuję, ale chyba dość późno informowałeś – przed południem nie widziałem tej informacji. Poratuje ktoś…?

    Pozdrawiam! =:-)

  2. Damian pisze:

    Promocja trwała cały wczorajszy dzień więc spokojnie można było zaopatrzyć się w ten program.

  3. Piszę wyraźnie, że byłem pozbawiony informacji, była ona podana późno i po co tak złośliwie komentujesz? Prosiłem o pomoc, bez popisywania się.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.