e-Mix Basic Edition 5.6.4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 11 - 2011

Chip z kolei swoją dzisiejszą promocją darmowego oprogramowania z kalendarza adwentowego stawia na użytkowników interesujących się zawodem DJ-a. Do wzięcia jest bowiem dosyć popularne narzędzie do miksowania utworów muzycznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu e-Mix w wersji Basic Edition 5.6.4. Produkt ten można obecnie nabyć w sklepie producenta w cenie 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

e-Mix Basic Edition 5.6.4 to oprogramowanie dla osób chcących postawić pierwsze kroki w branży DJ lub np. organizujących małą imprezę. Dzięki tej aplikacji zyskujemy możliwość miksowania i edycji naszej muzycznej kolekcji, bez konieczności kupowania dosyć kosztownych mikserów sprzętowych i innego sprzętu wykorzystywanego przez profesjonalnych DJ-ów.

e-Mix Basic Edition 5.6.4 to proste w obsłudze i wyposażone w przyjazny dla użytkownika interfejs oprogramowanie, służące do miksowania plików dźwiękowych przy użyciu klawiatury i myszki oraz posiadającego wsparcie dla kontrolerów MIDI. e-Mix w wersji Basic Edition 5.6.4, czyli najuboższym oferowanym przez tego producenta wariancie umożliwia korzystanie z dwóch odtwarzaczy plików dźwiękowych. Znajdziemy tu także wygodną playlistę, funkcję automatycznego miksowania czy spory zestaw efektów dźwiękowych. Najtańsza wersja nie umożliwia natomiast bezpłatnego aktualizowania produktu, a także rippowania płyt CD oraz nagrywania dźwięku.

e-Mix Basic Edition 5.6.4 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 17.6 MB.

Jak zdobyć e-Mix Basic Edition 5.6.4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji


2 komentarze to “e-Mix Basic Edition 5.6.4 za darmo”

  1. Tomasz pisze:

    Coś jak Virtual DJ?. Używam akurat tego programy. Fajny, ale jeszcze do końca go nie rozpracowałem.

  2. admin pisze:

    Nie mam pojęcia, bo nie używałem nigdy Virtual DJ. Może ktoś bardziej kompetentny w tej materii się wypowie ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.