GOTD: Aiseesoft DVD Creator 5.1 za darmo

Dodał: admin luty - 17 - 2012

Na dobry początek kolejnego weekendu administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day przygotowali akcję rozdawniczą produktu firmy Aiseesoft, służącego do tworzenia własnych płytek DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aiseesoft DVD Creator w wersji Pro 5.1. Standardowa cena tego produktu wynosi ok. 35$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 18 lutego, do godz. 9:00 rano.

Aiseesoft DVD Creator to oprogramowanie przeznaczone do konwersji materiału filmowego oraz jego nagrywania na płytki DVD. Jak chwali się producent, dzięki tej aplikacji każdy użytkownik może szybko i łatwo dokonać konwersji wszystkich popularnych formatów plików wideo, jak AVI, MPEG, DivX, DV, VOB, WMV, MP4, a następnie zapisać tak przetworzony materiał filmowy w formie dysku DVD, folderu z danymi, bądź obrazu płyty w formacie ISO files.

Aiseesoft DVD Creator 5.1 został wyposażony także w funkcjonalność pozwalającą na tworzenie własnych, zindywidualizowanych menu płyty DVD, poprzez wybór odpowiedniego szablonu oraz jego modyfikację. Oprócz tego użytkownicy mają również możliwość manipulacji parametrami plików wideo czy dodawania ścieżek dźwiękowych lub napisów. Dodatkowym atutem programu ma być prosty i intuicyjny interfejs użytkownika.

Aiseesoft DVD Creator 5.1 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Minimalne wymagania sprzętowe to: procesor 800MHz oraz 512MB RAM.

Jak zdobyć Aiseesoft DVD Creator 5.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.