GOTD: Leawo DVD Creator 5.0.0.1 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 23 - 2012

Nowy tydzień w serwisie z promocjami Giveaway of the Day rozpoczyna się od akcji promocyjnej przygotowanej wspólnie z firmą Leawo Software, dzięki której możemy wzbogacić się o narzędzie do nagrywania płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Leawo DVD Creator w wersji 5.0.0.1 Standardowo produkt ten jest w chwili obecnej oferowany w cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można będzie korzystać do jutra – 24 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

Leawo DVD Creator 5.0.0.1 to prosty w obsłudze i funkcjonalny program przeznaczony do nagrywania filmów na płytach DVD. Według deklaracji producenta, aplikacja pomoże przygotować filmowe płytki DVD ze wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo. Inteligentny kreator pozwoli szybko stworzyć płytki  DVD-5/DVD-9, które odtworzymy na stacjonarnych odtwarzaczach DVD lub zapisać gotowy obraz dysku w formie pliku ISO. W programie Leawo DVD Creator 5.0.0.1 znalazł się również zestaw szablonów menu startowych płyty, z możliwością dowolnej ich modyfikacji.

Główne cechy produktu Leawo DVD Creator 5.0.0.1:

  • Zapis filmów w postaci płyt DVD-5/DVD-9/ lub obrazów dysków w formacie ISO;
  • Edycja plików wideo i konwersja do postaci 3D DVD;
  • Szablony menu płyty DVD oraz możliwość dostrajania ustawień zapisu;
  • Szerokie opcje konfiguracyjne menu płytek
  • Przyjazny interfejs użytkownika i szybkie działanie programu.

Program Leawo DVD Creator 5.0.0.1  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 37.8 MB.

Jak zdobyć Leawo DVD Creator 5.0.0.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku       tekstowym  w paczce  z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.