GOTD: JuniorWatch Standard za darmo

Dodał: admin luty - 15 - 2012

Dziś gościem promocji w serwisie Giveaway of the Day jest firma Timeon Technologies LLC, która przygotowała akcję rozdawniczą swojego produktu do kontroli rodzicielskiej i monitorowania komputera, z którego korzystają dzieci. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu JuniorWatch Standard z subskrypcją ważną przez rok. Obecnie produkt ten jest oferowany standardowo w cenie ok. 24$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 16 lutego, do godz. 9:00 rano.

JuniorWatch Standard to narzędzie należące do kategorii programów do kontroli rodzicielskiej. Aplikacja ta jest więc idealnym rozwiązaniem do monitorowania pracy komputera i sposobu jego wykorzystania w czasie, w którym korzystają z niego nasze pociechy.  Dzięki temu jesteśmy w stanie już na wczesnym etapie wychwycić wszelkie przypadki niepokojących zachowań i ustrzec dzieci np. przed dostępem do nieodpowiednich treści. Jak chwali się producent, JuniorWatch Standard umożliwia automatyczne tworzenie zrzutów ekranu, zdjęć z kamery internetowej, logowanie wciskanych klawiszy, a także zapisywanie historii odwiedzanych stron internetowych.

Ponadto JuniorWatch Standard został wyposażony w osłonę FamilyShield, której włączenie umożliwia automatyczne blokowanie dostępu do stron z treściami dla dorosłych czy szkodliwych witryn wykradających dane. W programie nie mogło również zabraknąć możliwości przeglądania szczegółowych raportów oraz opcji zdalnego przełączania ustawień programu z poziomu innego komputera. Producent chwali się również funkcją szyfrowania danych, zapewniającą odpowiedni poziom ochrony.

JuniorWatch Standard został przygotowany do pracy na komputerach z systemami operacyjnymi Windows XP/ Vista/ 7. Konieczna jest również obecność środowiska Microsoft .NET Framework 3.5 SP1. Minimalne wymagania sprzętowe to: procesor 400 MHz, 96 MB pamięci RAM, 50MB wolnej przestrzeni dyskowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.4 MB.

Jak zdobyć JuniorWatch Standard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: JuniorWatch Standard za darmo”

  1. Emmekk pisze:

    Odpowiedni program do kontroli naszych pociech.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.