GOTD: Zebra-Media Surveillance System za darmo

Dodał: admin styczeń - 18 - 2012

W dzisiejszej promocji przygotowanej przez serwis rozdawniczy Giveaway of the Day do zgarnięcia jest oprogramowanie firmy Zebra-Media, służące do tworzenia systemu monitoringu wykorzystującego kamery internetowe. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zebra-Media Surveillance System w wersji 1.3. Standardowa cena tego programu wynosi obecnie ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 19 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Zebra-Media Surveillance System 1.3 to narzędzie, które pomoże zbudować system monitoringu oraz wykrywania ruchu, wykorzystujący kamery internetowe. Wśród całej gamy ważnych cech tego produktu, firma Zebra-Media wymienia m.in.: możliwość wykorzystania nieograniczonej liczby kamer, powiadamianie za pomocą SMS i MMS oraz e-mail, możliwość dopasowywania ustawień wykrywania ruchu, automatyczne rejestrowanie monitorowanego obrazu oraz funkcję zabezpieczania hasłem.

Zebra-Media Surveillance System v.1.3 został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows ME/ 2000/ XP/ 2003/ 2008/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.2 MB.

Jak zdobyć Zebra-Media Surveillance System za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.