GOTD: Webcam Motion Detector za darmo

Dodał: admin listopad - 30 - 2011

A może by tak wykorzystać kamerę internetową jako element systemu monitoringu oraz zabezpieczenie antykradzieżowe. W dzisiejszej promocji serwisu GOTD organizowanej wspólnie z firmą Zebra-Media jest narzędzie właśnie to umożliwiające. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Webcam Motion Detector. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać do jutra – 1 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Webcam Motion Detector to narzędzie przeznaczone do wykrywania ruchu oraz monitorowania obiektów przy pomocy kamery internetowej. Aplikacja umożliwia nadzór przy użyciu wielu kamer internetowych lub innych urządzeń wideo, z których można przechwycić obraz. Webcam Motion Detector analizuje każdą ramkę obrazu i po wykryciu ruchu jest w stanie wszcząć alarm. Ponadto program przedstawia współczynnik ruchu obliczony na podstawie liczby klatek, na których wykryto ruch oraz poziom ruchu na każdej z ramek.

W Webcam Motion Detector znalazły się opcje pozwalające na indywidualne dopasowanie poziomu czułości. Możemy więc zdefiniować na jaki rodzaj ruchu ma reagować program. Ponadto możemy także zdefiniować obszary wykluczenia, które nie będą brane pod uwagę, a my unikniemy fałszywych alarmów. Producent wskazuje również, że podczas monitorowania w ciemności szum generowany przez przetwornik CCD może powodować występowanie fałszywych alarmów. By zapobiec temu zjawisku możemy uaktywnić opcję Reduce Video Noise.

Jeżeli Webcam Motion Detector wykryje niepożądany ruch, wówczas aplikacja może np. uruchomić alarm dźwiękowy lub przesłać na wskazany adres e-mail wiadomość zawierającą zrzut obrazu z kamery. W programie znalazła się również możliwość automatycznego zrzucania obrazu lub nagrywania filmów z poszczególnych kamer i ich zapisywania w postaci skompresowanych plików. Webcam Motion Detector posiada zaawansowany odtwarzacz pozwalający na wykonywania prostej edycji wideo. W aplikacji znajdziemy też opcje, które dają możliwość indywidualnego dostrajania ustawień dla każdej kamery z osobna.

Webcam Motion Detector jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows ME/ 2000/ XP/ 2003/ 2008/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.1 MB.

Jak zdobyć Webcam Motion Detector za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.