PDF To Excel Converter za darmo

Dodał: admin luty - 11 - 2012

Po raz kolejny po dłuższej przerwie pojawia się również promocja narzędzia pomocnego w pracy biurowej, a służącego do konwersji dokumentów PDF do postaci arkuszy kalkulacyjnych Excel. Przedmiotem tejże promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF To Excel Converter. Standardowa cena tego narzędzia została nieco zredukowana i obecnie wynosi ok. 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest dosyć sporo, bo promocja będzie aktywna aż do 1 marca.

 

PDF To Excel Converter jest prostą w użyciu aplikacją pozwalającą na konwersję dokumentów w formacie PDF do postaci arkuszy kalkulacyjnych w formacie XLS. Dzięki temu będziemy w stanie edytować zwarte w dokumencie dane i tabele – a wszystko to za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

PDF To Excel Converter obsługuje wybór zakresu stron które mają być konwertowane, wdzięki czemu użytkownik może wybrać interesujące go dane, bez potrzeby konwersji całego pliku, co ma szczególne znaczenie w przypadku wielkich plików PDF. Producent chwali się także, że narzędzie to obsługuje przetwarzanie w trybie wsadowym, umożliwiając konwersję setek dokumentów w tym samym czasie. Producent chwali się również, że aplikacja PDF To Excel Converter działa poprawnie bez potrzeby instalacji programu Microsoft Excel.

PDF To Excel Converter będzie działał poprawnie na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 2003/ 2000/ ME. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.4 MB.

Jak zdobyć pełną wersję PDF To Excel Converter?

Wystarczy odwiedzić specjalnie w tym celu przygotowaną podstronę w serwisie producenta i skorzystać z ogromnego przycisku pobierania, by ściągnąć plik instalacyjny programu. W serwisie opublikowano także promocyjny klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.