GOTD: AnVir Task Manager 6.7 za darmo

Dodał: admin marzec - 15 - 2012

Dzisiaj administratorzy serwisu Giveaway of the Day mają dla nas narzędzie stanowiące rozbudowany zamiennik systemowego menadżera zadań z funkcją zapobiegającą infekcjom złośliwego oprogramowania. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AnVir Task Manager  w wersji 6.7. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie aż ok. 30$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 16 marca, do godz. 9:00 rano.

 

AnVir Task Manager 6.7 to oprogramowanie narzędziowe, stanowiące rozbudowany zamiennik standardowo wbudowanego w system Windows menadżera zadań, które oprócz swej podstawowej funkcji posiada również mechanizmy pozwalające na wykrywanie i zwalczanie złośliwego oprogramowania oraz przyśpieszanie całego systemu.

AnVir Task Manager 6.7 wyświetla szczegółowe informacje na temat uruchomionych procesów, usług czy sterowników. Dzięki rozbudowanej bazie ponad 70 000 procesów możemy uzyskać szczegółowe informacje o uruchamianych w systemie aplikacjach. Ponadto program jest w stanie wykrywać i odpowiednio klasyfikować potencjalnie niebezpieczne oprogramowanie, a także informować o aplikacjach dodających wpisy do autostartu.

AnVir Task Manager 6.7 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.16 MB.

Jak zdobyć pełną wersję AnVir Task Manager 6.7?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


2 komentarze to “GOTD: AnVir Task Manager 6.7 za darmo”

  1. Jay pisze:

    Może kogoś zaciekawi program Xara Xtreme 5 (wart $79) to podaję linka do promocji http://giveaway.downloadcrew.com/

  2. Witam!

    Masz może tę Xarę? Posiadam sentyment dla programów tego producenta.

    Pozdrawiam!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.