GOTD: Paragon Disk Wiper 11 Personal SE za darmo

Dodał: admin marzec - 14 - 2012

Na strony serwisu z promocjami komercyjnego oprogramowania – Giveaway of the Day powraca dobrze nam znana firma Paragon Software. Tym razem ów producent rozdaje narzędzie do bezpowrotnego kasowania danych z dysków twardych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Disk Wiper 11 Personal Special Edition. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie aż ok. 30$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 15 marca, do godz. 9:00 rano.

Paragon Disk Wiper 11 Personal Special Edition to program służący do bezpowrotnego usuwania danych z dysku twardego, tak by nie dało się ich już później odtworzyć. Aplikacje tego typu są szczególnie polecane wszystkim, którzy zamierzają pozbyć się starego dysku, np. poprzez sprzedaż na aukcji internetowej. Wszak nie raz mieliśmy okazję przeczytać i usłyszeć jak ciekawe dane poprzedniego właściciela możemy znaleźć na używanym dysku twardym.

Producent zapewnia, że Paragon Disk Wiper 11 Personal SE został wyposażony w przyjazny interfejs użytkownika, którego obsługa nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Dodatkowo autorzy składają deklarację o wysokiej jakości wykonania produkt, dzięki czemu możemy być pewni, że dane kasowane przy użyciu Paragon Disk Wiper 11 Personal SE nie będą możliwe do odtworzenia.

Najważniejsze cechy produktu Paragon Disk Wiper 11 Personal SE:

  • możliwość czyszczenia zarówno partycji jak i całych dysków twardych
  • funkcje czyszczenia wolnej przestrzeni dyskowej z resztek wcześniej usuniętych plików
  • zgodność z amerykańskimi, brytyjskimi oraz niemieckimi standardami bezpieczeństwa stosowanych w komputerach rządowych i wojskowych
  • rozbudowany moduł zarządzania partycjami
  • bezpieczeństwo w trakcie wykonywania operacji

Paragon Disk Wiper 11 Personal Special Edition został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 237 MB.

Jak zdobyć pełną wersję Paragon Disk Wiper 11 Personal Special Edition?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.