GOTD: AnVir Task Manager 7.0.4 za darmo

Dodał: admin styczeń - 6 - 2013

Dzisiejsza promocja w serwisie Giveaway of the Day to oferta przygotowana wspólnie z firmą Anvir Software, a pozwalająca na zdobycie narzędzia stanowiącego rozbudowany zamiennik systemowego menadżera zadań z funkcją zapobiegającą infekcjom złośliwego oprogramowania. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AnVir Task Manager w wersji 7.0.4. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie aż ok. $30. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 7 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

AnVir Task Manager 7.0.4 to oprogramowanie narzędziowe, stanowiące rozbudowany zamiennik standardowo wbudowanego w system Windows menadżera zadań, które oprócz swej podstawowej funkcji posiada również mechanizmy pozwalające na wykrywanie i zwalczanie złośliwego oprogramowania oraz przyśpieszanie całego systemu.

AnVir Task Manager 7.0.4 wyświetla szczegółowe informacje na temat uruchomionych procesów, usług czy sterowników. Dzięki rozbudowanej bazie ponad 70 000 procesów możemy uzyskać szczegółowe informacje o uruchamianych w systemie aplikacjach. Ponadto program jest w stanie wykrywać i odpowiednio klasyfikować potencjalnie niebezpieczne oprogramowanie, a także informować o aplikacjach dodających wpisy do autostartu.

Producent zdecydował się ponownie rozdać najnowszą obecnie dostępną wersję swojego produktu. Względem ostatnio rozdawanej wersji oznaczonej numerem 6.7, „siódemka” została wyposażona w kilka nowych usprawnień, ale nie spodziewajmy się żadnej rewolucji. Oprócz kosmetycznych poprawek i załatania bugów, najnowsza odsłona AnVir Task Manager została wyposażona w mechanizm monitorowania ponad 200 kluczy rejestru, z których może następować autostart złośliwego oprogramowania.

Program AnVir Task Manager 7.0.4 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemamów operacyjnych Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 2003/2008. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.8 MB.

Jak zdobyć pełną wersję AnVir Task Manager 7.0.4?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.