GOTD: Paragon Migrate OS to SSD 2.0 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 25 - 2012

Na strony serwisu z promocjami Giveaway of the Day ponownie zawitało oprogramowanie firmy Paragon. Po ponad rocznej przerwie ów producent zdecydował się ponownie rozdać swoje narzędzie służące do migracji systemów na dyski SSD. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Migrate OS to SSD  2.0 w wersji Special Edition. Standardowo firma Paragon oferuje ten produkt w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani zdobyciem darmowej licencji mają czas do jutra – 26 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Paragon Migrate OS to SSD 2.0 Special Edition to według zapewnień firmy Paragon najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących narzędzia do łatwej migracji systemu na dyski nowej generacji – Solid State Drive. Dzięki przygotowanym przez programistów kreatorom proces migracji jest niezwykle prosty i bezpieczny. Paragon Migrate OS to SSD 2.0 Special Edition pozwoli nam na migrację nawet na mniejsze nośniki, dopasowując wielkość partycji, a także da możliwość przeniesienia działającego systemu unikając przestojów w jego pracy.

Główne cechy Paragon Migrate OS to SSD 2.0 Special Edition:

  • migracja systemów Windows na większe i mniejsze dyski przy pomocy jednej operacji
  • obsługuje wszystkie systemy Windows począwszy od XP (także Windows 7 i Windows Server 2008 R2)
  • automatycznie dopasowuje wielkość partycji w razie takiej potrzeby
  • automatycznie wykrywa i kopiuje MSR
  • daje możliwość wyłączenia zdefiniowanych danych z procesu migracji
  • pozwala na przeniesienie zablokowanych i używanych plików bez potrzeby ponownego uruchamiania systemu
  • gwarantuje pełne bezpieczeństwo i niezawodność

Firma Paragon udziela wsparcia technicznego dla produktu nabytego za pośrednictwem tej promocji, jednak jest ono dostępne tylko za pośrednictwem profilu producenta w serwisie społecznościowym Facebook.

Paragon Migrate OS to SSD 2.0 Special Edition wymaga do swojego działania systemu operacyjnego Windows 2k/ XP/ Vista/ 7/ Server 2000/ 2003/ 2008/ XP SP2, minimum 128 MB pamięci RAM, a także przeglądarki Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 42.5 MB.

Jak zdobyć Paragon Migrate OS to SSD 2.0 SE za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.