Ashampoo Office 2010 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 29 - 2012

Po dłuższej przerwie z kolejną promocją swojego produktu powraca bodaj jeden z liderów pod względem akcji rozdawniczych, czyli niemiecka firma Ashampoo. Dzięki współpracy z innym producentem – SoftMaker do zgarnięcia jest pakiet biurowy. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Office w wersji 2010. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 54zł (aktualne w urodzinowej promocji – 30 zł). Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

Już na wstępie należy wyjaśnić skąd w promocji organizowanej przez firmę Ashampoo pojawia się nazwa innego niemieckiego producenta oprogramowania – firmy SoftMaker znanej z produkcji autorskich pakietów biurowych. Okazuje się bowiem, że SoftMaker udostępnił firmie Ashampoo swój produkt, który został przebrandowany na potrzeby tej operacji. Od strony funkcjonalnej są to te same produkty, więc jeżeli ktoś z was miał już okazję zdobyć SoftMaker Office 2010, to udział w niniejszej promocji raczej nie ma sensu.

Jak chwali się producent, Ashampoo Office 2010 jest prostym w obsłudze, wydajnym i lekkim pakietem biurowym, który powinien spełnić oczekiwania zarówno użytkowników indywidualnych, jak i firm. Co znajdziemy w pakiecie? W skład Ashampoo Office 2010 wchodzą trzy aplikacje: edytor tekstów TextMaker, arkusz kalkulacyjny PlanMaker oraz aplikacja do tworzenia prezentacji Presentations.

Do atutów Ashampoo Office 2010 należy przede wszystkim kompatybilność z dokumentami utworzonymi za pomocą Microsoft Office 2007 oraz Microsoft Office 2007. Produkt ten według zapewnień twórców radzi sobie także z otwieraniem plików zapisanych przy użyciu darmowego pakietu OpenOffice. Warto odnotować, że Ashampoo Office 2010 posiada możliwość zainstalowania go np. na pendrive, tak by zawsze mieć go pod ręką i móc uruchomić na każdym komputerze.

Jak zdobyć Ashampoo Office 2010 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać stąd.


1 komentarz to “Ashampoo Office 2010 za darmo”

  1. STOP ACTA pisze:

    Szkoda, że Ashampoo nie spolszczy tego programu. Póki co zostaję przy Open Office.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.