Kingsoft Office 2012 Standard za darmo

Dodał: admin listopad - 22 - 2012

Tym razem promocja, która powinna zainteresować osoby poszukujące darmowej alternatywy dla pakietu biurowego Microsoft Office. Akcję rozdawniczą przeprowadza chińska firma Kingsoft, która oferuje jedną z odmian swojego autorskiego pakietu biurowego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kingsoft Office Suite w wersji Standard 2012. Standardowa cena produktu wynosi obecnie ok. $50. Aplikacja wyposażona została w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Jak pisze sam producent, Kingsoft Office Suite 2012 Standard jest profesjonalnym, a jednocześnie zajmującym względnie niewielką przestrzeń dyskową, pakietem biurowym składającym się z trzech aplikacji: edytora tekstów, arkusza kalkulacyjnego oraz aplikacji do tworzenia prezentacji. W prawdzie taki zestaw raczej nie stanowi konkurencji dla bardziej rozbudowanych wersji produktu od firmy Microsoft, ale może okazać się alternatywą dla mniej wymagających użytkowników.

Główne cechy produktu Kingsoft Office 2012 Standard:

  • Niewielki rozmiar pakietu.
  • Zarządzanie plikami za pomocą wielu kart i z obsługą technologii „przeciągnij i upuść”.
  • Konwersja dokumentów Office do formatu PDF.
  • Funkcjonalne narzędzia do formatowania akapitów i tabel.
  • Automatyczne sprawdzanie pisowni.
  • W pełni kompatybilny z formatami pakietu Microsoft Office (97/2000/2003/2007/2010).
  • i wiele innych

Przypominam również, że jeden z wariantów tego oprogramowania, a konkretnie darmowa odmiana pakietu – Kingsoft Office Suite Free 2012 była już przedmiotem recenzji na Technetblogu. I chociaż oba te produkty trochę się różnią to zachęcam do zapoznania się z tym wpisem i sprawdzenia jak sprawuje się ten pakiet w polskich realiach. Recenzja Kingsoft Office Suite Free 2012

Jak zdobyć Kingsoft Office 2012 Standard za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Według zapewnień producenta, w większości przypadków e-mail z licencją powinien znaleźć się na naszej skrzynce w ciągu 5 minut.

Na stronie znajdziemy także odnośnik umożliwiający pobranie pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.