Norton AntiVirus 2012 na 6 miesięcy za darmo

Dodał: admin kwiecień - 28 - 2012

Dawno już nie było żadnej promocji oprogramowania antywirusowego. Z dniem dzisiejszym sytuacja ta ulega zmianie bo na horyzoncie pojawiła się akcja rozdawnicza jednego z wiodących producentów oprogramowania zabezpieczającego – firmy Symantec pozwalającą na przetestowanie najnowszej odsłony jej programu antywirusowego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Norton AntiVirus 2012 wraz z kluczem umożliwiającym korzystanie z produktu przez 180 dni. Czas trwania promocji nie jest znany, warto więc z niej skorzystać jak najszybciej ;)

W prawdzie nie mamy tym do czynienia ze świeżynką, bo Norton Antyvirus 2012 miał swoją premierę na jesieni ubiegłego roku, ale to ciągle najnowsza obecnie dostępna wersja oprogramowania antywirusowego od firmy Symantec. Promocja jest tym bardziej warta uwagi, że Symantec dosyć niechętnie rozdaje testowe wersje swoich produktów, a jeżeli już zdecyduje się na taką akcję, do wzięcia są wersje z licencjami 90-dniowymi

Programu Norton AntiVirus 2012 zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać. Przypomnijmy sobie jednak w jakie moduły i możliwości została wyposażona najnowsza wersja produktu:

Norton Protection System – dostarcza cztery unikalne powłoki zapewniające pełną i skuteczną ochronę neutralizującą wszystkie rodzaje zagrożeń, zanim te zdążą zainfekować komputer.
Insight – sprawdza pochodzenie zapisywanych na komputerze plików oraz analizuje czas ich istnienia oraz obieg wśród użytkowników społeczności, na podstawie czego jest w stanie blokować nowe zagrożenia i blokować je zanim wyrządza jakąkolwiek szkodę.
Download Insight 2.0 – chroni komputer przed niebezpiecznymi programami, informując o potencjalnym zagrożeniu dla zdrowia i stabilności systemu, zanim zaczniesz pobierać plik na dysk komputera.
SONAR 4 Behavioral Protection – monitoruje komputer pod kątem podejrzanego zachowania aplikacji, w celu szybkiego i dokładnego wykrywania oraz blokowania nowych i nieznanych zagrożeń .
Norton Management – moduł oparty o technologię chmury, dzięki czemu możesz pobierać, instalować, aktualizować i odnawiać produktu marki Norton przez Internet z jakiegokolwiek miejsca.
Network threat protection – wykrywania szkodliwe oprogramowanie podczas jego podróży po sieci i eliminuje je zanim osiągnie nasz komputer.
Browser protection – inteligentny moduł ochrony przeglądarki internetowej zapobiegający infekcji komputera podczas przeglądania stron internetowych.
Vulnerability protection – uniemożliwia ataki ze strony cyberprzestępców przy wykorzystaniu luk bezpieczeństwa w systemie oraz zainstalowanych na komputerze aplikacjach.
Bandwidth management – limituje pobieranie aktualizacji produktów Norton wstrzymując poprawki które nie są krytyczne, tak by podczas korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci komórkowej, antywirus nie „zjadł” całego limitu transferu i nie naraził użytkownika na wysokie rachunki.
Norton Pulse Updates – aktualizuje system ochrony co 5-15 minut— bez ingerencji użytkownika —zapewniając stałą ochronę przed najświeższymi zagrożeniami.
Norton Control Center – daje łatwy dostęp do ustawień programu oraz oferuje webowy interfejs do usług Nortona oferując szczegółowy i uproszczony tryb widoku.
Email and instant message monitoring – skanuje wiadomości poczty elektronicznej oraz komunikatory internetowe w poszukiwaniu podejrzanych linków, załączników i innych sztuczek cyberprzestępców w celu kradzieży tożsamości lub innych prywatnych bądź wrażliwych danych.
Norton Bootable Recovery Tool – pozwala na tworzenie ratunkowego dysku CD/DVD/USB pozwalającego na przywrócenie systemu do życia, jeżeli nie uruchamia się on w skutek infekcji złoźliwym oprogramowaniem.
Silent mode – wstrzymuje się z wyświetlaniem alertów i aktualizacji, które nie są krytyczne, w czasie gdy oglądamy filmy lub gramy w gry w trybie pełnoekranowym.
Smart scheduler – inteligentny harmonogram uruchamia skanowanie i aktualizacje tylko wtedy gdy nie korzystasz z komputera.
Monthly report – miesięczne raporty informują jakie czynności Norton AntiVirus wykonał w ostatnim miesiącu
Power saver settings – maksymalnie oszczędza baterię laptopa przez odkładanie czynności, które nie są krytyczne do czasu gdy komputer zostanie podłączony do prądu.

Jak zdobyć Norton AntiVirus 2012 na pół roku za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Start Download by pobrać niewielki plik instalacyjny, który z kolei pobierze z sieci niezbędne moduły instalacyjne i przeprowadzi nas przez proces instalacji w systemie.

Strona promocji


2 komentarze to “Norton AntiVirus 2012 na 6 miesięcy za darmo”

  1. AQ pisze:

    Nie widzę potrzeby zakupu tego programu po zakończeniu promocji ponieważ od kilku lat używam darmowego produktu Microsoftu i po przeskanowaniu Nortonem nie ma żadnego robactwa, więc po co płacić?

  2. berrta pisze:

    A ktoś ci każe płacić ? :)))

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.