GOTD: Backup4all Lite 4 za darmo

Dodał: admin maj - 22 - 2012

Firma Softland, zajmująca się produkcją oprogramowania do backupu danych za pośrednictwem serwisu Giveaway of the Day przeprowadza kolejną swoją akcję marketingową. Dzięki temu mamy możliwość zdobycia zautomatyzowanego wykonywania kopii zapasowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Backup4All w wersji Lite 4. Standardowo producent oferuje ów produkt w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 23 maja, do godz. 9:00 rano.

 

Backup4all Lite 4 zaspokoi oczekiwania jedynie mało wymagających użytkowników. W programie znajdziemy tak podstawowe funkcje jak proste i czytelne kreatory pozwalające na wybranie plików i folderów, które chcemy archiwizować oraz zaplanowanie operacji backupy przy użyciu harmonogramu zadań.

Znajdziemy również filtry za pomocą których wyłączmy z kopii zapasowych pliki o konkretnych rozszerzeniach. Warto również wspomnieć o możliwości backupowania plików aktualnie będących w użyciu czy możliwości skorzystania z wtyczek, które zarchiwizują dane z przeglądarek internetowych oraz programów pocztowych.

Użytkownicy, których potrzeby są nieco większe będą niestety musieli poczekać na inną promocję oprogramowania tego typu lub zakupić bardziej rozbudowane wersje Backup4all Lite 4, posiadające funkcje pozwalające na wykonywanie dużo bardziej skomplikowanych operacji wykonywania kopii zapasowych.

Program Backup4all Lite 4 został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7 (x32/x64), Vista (x32/x64), XP, 2000 oraz 2008/2003/2000 Server.  Wielkość pliku instalacyjnego  programu  to 21.3 MB.

Jak zdobyć Backup4all Lite 4  za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.