GOTD: SerialSafe za darmo

Dodał: admin maj - 29 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day mają coś dla osób  ceniących bezpieczeństwo wrażliwych danych. Do wzięcia jest bowiem narzędzie-sejf do bezpiecznego przechowywania danych licencyjnych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SerialSafe. Nabywając ten produkt na standardowych warunkach musimy liczyć się z opłatą w wysokości 10$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać do jutra – 30 maja, do godz. 9:00 rano.

SerialSafe to przenośne, czyli nie wymagające instalacji oprogramowanie służące do bezpiecznego gromadzenia informacji o licencjach oraz numerów seryjnych. Jak chwali się producent tego narzędzia, Christopher Sonon, SerialSafe pozwala na przechowywanie numerów seryjnych oraz innych ciągów znaków, a także plików zawierających licencje w jednym miejscu, tj. w bazie danych programu.

Według zapewnień twórcy nad bezpieczeństwem tych jakże wrażliwych danych czuwa 512-bitowy algorytm szyfrujący. Dodatkowo aplikacja umożliwia zabezpieczenie dostępu do bazy danych za pomocą hasła. Wśród największych zalet SerialSafe, jego twórca wymienia przede wszystkimi niewielką wagę programu i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe, a także przenośność produktu.

Program SerialSafe został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista / Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.06 MB.

Jak zdobyć SerialSafe za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.