GOTD: AgataSoft HotKey Manager za darmo

Dodał: admin czerwiec - 30 - 2012

Na sobotę administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day wspólnie z producentem oprogramowania, firmą AgataSoft przygotowali promocję, dzięki której do wzięcia jest narzędzie do zarządzania skrótami klawiszowymi.  Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja AgataSoft HotKey Manager. Standardowa cena tego produktu wynosi w chwili obecnej  ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna tylko do dnia jutrzejszego – 1 lipca, do godz. 9:00 rano.

AgataSoft HotKey Manager to oprogramowanie przeznaczone do zarządzania skrótami klawiszowymi w systemach Windows. Dzięki tej aplikacji szybko i w łatwy sposób przypiszemy odpowiednie kombinacje klawiszy do często uruchamianych programów. Producent swój program poleca szczególnie osobom często uruchamiającym te same aplikacje, dla których szukanie konkretnego skrótu na pulpicie bądź przedzieranie się przez pozycje menu start jest po prostu zbyt długotrwałe.

Najważniejsze cechy produktu AgataSoft HotKey Manager:

  • Łatwe przypisywanie skrótów klawiszowych do uruchamianych programów
  • Możliwość przypisywania skrótów do często odwiedzanych stron internetowych
  • Otwieranie i zamykanie napędu CD-ROM za pomocą skrótu klawiszowego
  • Zamykanie aplikacji przy pomocy kombinacji klawiszy

Program AgataSoft HotKey Manager został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft 98/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.61 MB.

Jak zdobyć AgataSoft HotKey Manager za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.