GOTD: Presentation Assistant 2.4.3 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 26 - 2012

Dziś w serwisie z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day coś dla osób poszukujących darmowych programów przeznaczonych do przeprowadzenia prezentacji. Do zgarnięcia jest właśnie taki produkt stworzony przez firmę GoldGingko Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Presentation Assistant w wersji 2.4.3. Produkt ten można zakupić również w internetowym sklepie producenta w standardowej cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 27 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Presentation Assistant 2.4.3 to – zdaniem producenta – idealne narzędzie przeznaczone do przeprowadzania prezentacji z wykorzystaniem komputera, podczas spotkań o charakterze fachowym i biznesowym, a także w celu wykorzystania do celów edukacyjnych. Jak twierdzą autorzy programu, Presentation Assistant 2.4.3 to świetne rozwiązanie dla nauczycieli i wykładowców, menadżerów, trenerów i specjalistów chcących w łatwy i przyjemny w odbiorze sposób podzielić się swoją wiedzą.

Presentation Assistant 2.4.3 umożliwia dokonywanie adnotacji na wyświetlonych slajdach, a nawet zmianę ekranu komputera w wirtualną tablicę, na której możemy w pełni swobodnie pisać. Aplikacja posiada możliwość pracy w trybie pełnoekranowym, przełączania między kilkoma monitorami, a także wyświetlania wirtualnego zegara bądź licznika czasu. Oprócz tego możemy również stosować dodatkowe efekty graficzne lub uwieczniać wyświetlane informacje w formie zrzutów ekranu.

Program Presentation Assistant 2.4.3 został przygotowany do współpracy z  komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.23 MB.

Jak zdobyć Sound Editor Pro 7.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.