GOTD: Presente3D za darmo

Dodał: admin listopad - 23 - 2012

Na dobry początek kolejnego, zbliżającego się weekendu administratorzy serwisu Giveaway of the Day serwują nam produkt będący dodatkiem do programu Microsoft PowerPoint i pozwalający na tworzenie trójwymiarowych prezentacji. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Presente3D. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie ok. $60. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 24 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Presente3D to oprogramowanie przeznaczone dla użytkowników aplikacji do tworzenia prezentacji Microsoft PowerPoint, którzy chcieliby wycisnąć ze swoich projektów jeszcze więcej i uczynić je bardziej atrakcyjnymi oraz przyciągającymi wzrok. Presente3D jest dodatkiem (wtyczką) do programów PowerPoint 2007/2010/2013, która integruje się bezpośrednio z interfejsem programu, umożliwiając nam przetwarzanie zwykłych prezentacji do ich trójwymiarowej postaci bezpośrednio z poziomu wstążki interfejsu PowerPoint.

Najważniejsze cechy produktu Presente3D:

  • Bezpośrednia integracja ze wstążką programów Microsoft PowerPoint 2007/ 2010/ 2013.
  • Brak konieczności posiadania wiedzy z zakresu animacji 3D. Konwersja prezentacji do 3D w ciągu kilku minut.
  • Wsparcie dla wszystkich telewizorów 3D oraz projektorów z obsługą 3D.
  • Wsparcie dla urządzeń nie posiadających obsługi 3D poprzez dwukolorowe (czerwony/niebieski) okulary.
  • Możliwość dodawania zdjęć 3D bezpośrednio do programu Microsoft PowerPoint.
  • Wszystkie informacje dotyczące trójwymiarowych obiektów są przechowywane w pliku prezentacji Microsoft PowerPoint.

Sposób działania programu oraz opis interfejsu możemy poznać oglądając przygotowany przez producenta film instruktażowy (klip w języku angielskim):

Program Presente3D został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64). Wymagana obecność programu Microsoft PowerPoint 2007 (SP3), 2010 lub 2013. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 25.3 MB.

Jak zdobyć Presente3D za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.