AOMEI Partition Assistant Pro Edition V5.1 za darmo

Dodał: admin lipiec - 7 - 2012

Serwis Bits Du Jour specjalizujący się w oferowaniu atrakcyjnych zniżek na zakup oprogramowania proponuje nam dziś akcję rozdawniczą firmy Aomei Technology, dzięki której możemy zdobyć zaawansowane narzędzie służące do partycjonowania dysków. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aomei Partition Assistant Professional w wersji 5.1. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 36$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 8 lipca, do godz. 9:00 rano.

Aomei Partition Assistant Professional 5 to profesjonalny i zaawansowany menadżer pozwalający na zarządzanie i wykonywanie operacji na partycjach. Producent chwali się, że program ten stanowi doskonałą alternatywę dla niegdyś mocno popularnego Partition Magica.

AOMEI Partition Assistant Pro Edition V5.1 pozwala na łatwe wykonywania takich pozornie skomplikowanych czynności jak zmiana rozmiaru i przenoszenie partycji, łączenie i dzielenie, usuwanie oraz formatowanie partycji, a także klonowanie i kopiowanie całych dysków twardych jak i pojedynczych partycji. Produkt ten został wyposażony przy tym w obsługę dysków z systemem plików FAT32 oraz NTFS.

Zdaniem producenta dzięki zaimplementowaniu kreatorów oraz wsparcia dla technologii „przeciągnij i upuść”, korzystanie z AOMEI Partition Assistant Pro Edition V5.1 jest bardzo proste, a wykonywanie czynności na partycjach nie powinno sprawiać większych problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Na uwagę zasługuje również moduł pozwalający na bezpieczne usuwanie wrażliwych danych, tak by nie dało się ich odzyskać za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

W najnowszej wersji, oznaczonej numerem 5 znalazło się kilka znaczących zmian i nowych funkcjonalności. Producent m.in poszerzył AOMEI Partition Assistant Pro Edition V5.1 o moduły do prostego migrowania systemów na dyski SSD, przygotował kreatory do odzyskiwania partycji, rozszerzania partycji oraz tworzenia bootowalnych płyt CD. Ponadto producent chwali się dodaniem funkcji optymalizowania położenia partycji, przebudowywania sektora MBR czy zarządzaniami partycjami dla systemów Linux.

AOMEI Partition Assistant Pro Edition V5.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w  systemt operacyjne Microsoft Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/ 8 (zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej). Wielkość pliku instalacyjnego to 4.14 MB.

AOMEI Partition Assistant Pro Edition V5.1 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.