Artensoft Tilt Shift Generator za darmo

Dodał: admin lipiec - 10 - 2012

Okazuje się, że akcja serwisu GOTD to nie jedyna dzisiaj promocja oprogramowania firmy Artensoft. Miłośnicy fotografii cyfrowej mogą też zgarnąć inne narzędzie tego producenta, służące do generowania zdjęć z tzw. efektem tilt-shift. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Artensoft Tilt Shift Generator. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie k. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe tylko do jutra – 11 lipca, do godz. 9:00 rano.

 

Artensoft Tilt Shift Generator to aplikacja pozwalająca na szybkie i łatwe dodawanie efektu tilt-shift do zdjęć. Na czym polega ta technika? Jak podaje Wikipedia, tilt-shift polega na przesunięciu osi optycznej, dzięki czemu mamy możliwość zarządzania perspektywą na zdjęciach. Na ów efekt składają się dwie operacje: pochylenie i przesunięcie. Tilt-shift jest najczęściej wykorzystywany do fotografowania architektury. Można wówczas otrzymać specyficzny efekt makiety.

Jeśli nie mamy specjalnych obiektywów umożliwiających fotografowanie techniką tilt-shift, wówczas z pomocą może nam przyjść właśnie program Artensoft Tilt Shift Generator. Aplikacja używa specjalnie napisanego algorytmu, który rozmywa poszczególne obszary zdjęć z właściwą siłą. Dzięki temu możemy szybko i łatwa przekształcić zwykłe zdjęcie w interesującą fotografię.

Program Artensoft Tilt Shift Generator do swojego działania wymaga komputera wyposażonego w system operacyjnyMicrosoft Windows 95 / 98 / 2000 / XP/Vista/7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.39 MB.

Jak zdobyć Artensoft Tilt Shift Generator za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.