Photo Stamp Remover 5.1 za darmo

Dodał: admin grudzień - 28 - 2012

Na łowców darmowego oprogramowania w serwisie Glarysoft Giveaway czeka dziś akcja akcja promocyjna firmy SoftOrbis, w której rozdawane jest narzędzie służące do szybkiego usuwania znaków wodnych, dat i innych zbędnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Photo Stamp Remover w wersji 5.1. Produkt w chwili obecnej jest standardowo oferowany w cenie ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 29 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Photo Stamp Remover 5.1 to proste w obsłudze narzędzie do łatwego usuwania niepotrzebnych elementów zdjęć obniżających jego wartość estetyczną i artystyczną ;) Aplikacja ta oprócz usuwania wtopionych w zdjęcie znaków wodnych czy automatycznie dodanych przez aparat fotograficzny dat, pozwala także na pozbycie się plam, rys, zachlapań czy innych elementów, które potrafią skutecznie oszpecić dobrą fotografię.

Photo Stamp Remover 5.1 według zapewnień producenta oferuje zupełnie zautomatyzowany proces usuwania niechcianych elementów. Produkt ten wyposażony został bowiem w inteligentny algorytm wypełniający uszkodzony fragment zdjęcia za pomocą tekstury wygenerowanej z otaczających go pikseli, tak że wypełniona przestrzeń będzie wyglądać naturalnie.

Warto wskazać, że producent po raz kolejny zdecydował się rozdać najnowszą wersję swojego produktu. Przedmiotem poprzedniej promocji był Photo Stamp Remover w wersji 4.2. Przy okazji poprzedniej akcji rozdawniczej czytelnik AQ przetestował produkt i wskazał, że ów inteligentny algorytm, którym chwali się producent pozostawia wiele do życzenia, a wypełnionej przestrzeni daleko do „naturalności”. Być może ostatnie poprawki sprawiły, że inteligentne wypełnienie działa trochę lepiej… ;)

Program Photo Stamp Remover 5.1 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000, XP, 2003, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.68 MB.

Jak zdobyć Photo Stamp Remover 5.1 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.