Ashampoo Music Studio 2012 za darmo

Dodał: admin lipiec - 23 - 2012

Internetowy serwis niemieckiego wydania czasopisma komputerowego Chip od czasu do czasu rozdaje swoim czytelnikom darmowe programy. Tym razem do wzięcia jest narzędzie do kompleksowego zarządzania plikami muzycznymi. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Music Studio w wersji 2012. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie  ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

 

Ashampoo Music Studio 2012 to narzędzie przeznaczone do kompleksowego zarządzania plikami muzycznymi. Oferta firmy Ashampoo kierowana jest do użytkowników, którzy potrzebują zestawu narzędzi pozwalających na wykonywanie różnych operacji na plikach audio oraz tych, którzy nie chcą instalować wielu narzędzi.

Z pomocą Ashampoo Music Studio 2012 wykonamy takie czynności jak zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt audio CD, wypalanie własnych płyt Audio CD na podstawie plików zgromadzonych w naszej kolekcji, prosta edycja plików dźwiękowych czy wreszcie nagrywanie dźwięku i zapisywanie go w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików audio. Na uwagę zasługuje także moduł naprawy uszkodzonych plików.

Firma Ashampoo jak zwykle postarała się, by jej produkt wyróżniał się prostym, przejrzystym i miłym dla oka interfejsem graficznym. W trosce o wygodę użytkownika producent wprowadził możliwość pracy z programem w dwóch trybach: prostym i zaawansowanym. Niewątpliwym udogodnieniem jest również obecność polskiej wersji językowej interfejsu.

Jak zdobyć Ashampoo Music Studio 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć przycisk Zum Download, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.