Ashampoo Music Studio 2012 za darmo

Dodał: admin grudzień - 9 - 2012

Wszelkie adwentowe promocje pozwalające na zdobycie darmowych programów byłyby niepełne, gdyby nie brała w nich udziału firma Ashampoo Software ;). Tym razem do wzięcia jest narzędzie do kompleksowego zarządzania plikami muzycznymi. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Music Studio w wersji 2012. Podstawowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. $25. Aplikacja standardowo została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Z promocji jak zwykle będzie można skorzystać tylko do jutra – 10 grudnia.

Ashampoo Music Studio 2012 to narzędzie przeznaczone do kompleksowego zarządzania plikami muzycznymi. Oferta firmy Ashampoo kierowana jest do użytkowników, którzy potrzebują zestawu narzędzi pozwalających na wykonywanie różnych operacji na plikach audio oraz tych, którzy nie chcą instalować wielu narzędzi.

Z pomocą Ashampoo Music Studio 2012 wykonamy takie czynności jak zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt audio CD, wypalanie własnych płyt Audio CD na podstawie plików zgromadzonych w naszej kolekcji, prosta edycja plików dźwiękowych czy wreszcie nagrywanie dźwięku i zapisywanie go w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików audio. Na uwagę zasługuje także moduł naprawy uszkodzonych plików.

Firma Ashampoo jak zwykle postarała się, by jej produkt wyróżniał się prostym, przejrzystym i miłym dla oka interfejsem graficznym. W trosce o wygodę użytkownika producent wprowadził możliwość pracy z programem w dwóch trybach: prostym i zaawansowanym. Niewątpliwym udogodnieniem jest również obecność polskiej wersji językowej interfejsu.

Program Ashampoo Music Studio 2012 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8. Aplikacja wymaga obecności środowiska Microsoft .Net Framework 4.0.

Jak zdobyć Ashampoo Music Studio 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny by uzyskać darmowy program. Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z zasubskrybowaniem newslettera DownloadMix.

Strona promocji

 


1 komentarz to “Ashampoo Music Studio 2012 za darmo”

  1. mark pisze:

    Dla fanow ashampoo http://www.ashampoo.com/uk/gbp/lpa/computeractive Burning Studio 2013

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.