GOTD: GridinSoft Notepad 3.3.2.9 za darmo

Dodał: admin lipiec - 15 - 2012

Na koniec tygodnia właściciele serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day raczą nas ofertą przygotowaną wspólnie z firmą GridinSoft, a pozwalającą na zdobycie lekkiego i prostego w obsłudze edytora tekstu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu GridinSoft Notepad w wersji 3.3.2.9. Produkt ten jest obecnie oferowany w standardowej sprzedaży w cenie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 16 lipca, do godz. 9:00 rano.

 

GridinSoft Notepad 3.3.2.9 to prosty w obsłudze notatnik i edytor tekstów, powstały jako alternatywa dla rozbudowanych, a przez to skomplikowanych w obsłudze, konkurencyjnych edytorów. Autorzy produktu wychodzą z założenia, że chociaż inne tego typu narzędzia dostępne na rynku posiadają setki różnych udogodnień i opcji oraz dziesiątki pozycji menu, to i tak przeciętny użytkownik wykorzystuje zaledwie kilka-kilkanaście najpotrzebniejszych funkcji. Pozostałe udogodnienia wprowadzają więc głównie zamęt i utrudniają poprawne korzystanie z produktu.

GridinSoft Notepad 3.3.2.9 jest właśnie takim narzędziem, które posiada zestaw wyłącznie najpotrzebniejszych funkcji. W rezultacie – jak twierdzi producent – program ładuje się w mgnieniu oka i w ciągu kilku chwil jest gotowy do pracy. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne opcje potrzebne do edycji plików tekstowych, z uwzględnieniem takich udogodnień jak kolorowanie składni kilkudziesięciu języków programowania, wbudowany kalkulator obliczający proste równania czy moduł sprawdzania pisowni.

Program GridinSoft Notepad 3.3.2.9 został przystosowany do działania na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.64 MB.

Jak zdobyć GridinSoft Notepad 3.3.2.9 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: GridinSoft Notepad 3.3.2.9 za darmo”

  1. Emmers pisze:

    Program jest w polskiej wersji językowej…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.