Nik Color Efex Pro 3 za darmo

Dodał: admin sierpień - 4 - 2012

Tym razem pora na odgrzewany kotlet, czyli dosyć starą (bo grudniową) promocję oprogramowania, która o dziwo ciągle jest aktywna. Dzięki temu cały czas mamy możliwość zdobycia narzędzia stanowiącego pakiet profesjonalnych i nagradzanych  filtrów dla programu Adobe Photoshop. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja oprogramowania Nik Color Efex Pro w wersji 3. Jest to wersja o oczko niższa od najnowszej. Standardowa cena produktu to 100 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Nik Color Efex Pro 3 to oprogramowanie, które zapewni nam pełną kontrolę nad zdjęciem i pozwoli uczynić z niego prawdziwe dzieło sztuki. Producent zapewnia, że jest to niezbędne narzędzie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych twórców. W skład aplikacji wchodzi standardowo kilkadziesiąt filtrów kompatybilnych z aplikacjami Adobe Photoshop oraz Adobe Lightroom. Z informacji opublikowanych na stronie promocji wynika, że w wersji będącej przedmiotem niniejszej promocji, do naszej dyspozycji zostało oddanych 15 filtrów.

Nik Color Efex Pro 3 podczas swojej pracy wykorzystuje technologię U Point. Jest to mechanizm, który określa strategiczne punkty edytowanego zdjęcia i na tej podstawie określa obszar, na którym będzie stosowany dany filtr. Dzięki takiemu zabiegowi użytkownik może szybko i skutecznie edytować zdjęcia, bez potrzeby skomplikowanego definiowania masek i ręcznego wyboru obszaru.

Nik Color Efex Pro 3 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, a także z systemem Mac OS X. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 25.2 MB.

Jak zdobyć Nik Color Efex Pro 3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i w odpowiednim polu podać swój adres e-mail. Aby zdobyć darmowy klucz licencyjny konieczne będzie założenie konta w internetowym serwisie producenta tego programu.

Strona promocji

 


6 komentarzy to “Nik Color Efex Pro 3 za darmo”

 1. Magda pisze:

  A skąd wziąć instalkę

 2. lec pisze:

  no wlasnie, sn dostalem ale nie moge sie dopatrzec miejsca skad pobrac

 3. admin pisze:

  Trzeba zalogować się na konto w serwisie producenta i w panelu obok klucza licencyjnego jest odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego.

 4. lec pisze:

  dziekuje

 5. webi pisze:

  Cześć,
  mam klucz, mam instalkę. Czy ktoś mądry doradzi jak zainstalować ten program w momencie jak wygaśnie ważność promocji (?), nie wiem czy klucz bedzie wtedy ważny. Nowy sprzęt planuję na wiosnę 2013 i przydałby się ten program bardzo. Z góry wielkie dzięki :)

 6. popo pisze:

  wklejcie linka do instalki, dzieki

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.